Контракты.ua

963  —  13.06
Мінськ підготував санкції проти Заходу
Мінськ підготував санкції проти Заходу

Влада Білорусі розробила і введе економічні, політичні та військові заходи у відповідь на нові санкції Заходу проти республіки.

Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей в інтерв'ю телеканалу ОНТ.

"Ми виробили адекватні заходи у сфері політики, економіки та у військовій сфері. Ми, звичайно ж, будемо задіювати ці кроки залежно від тих кроків, які зроблять наші партнери", - зазначив глава МЗС.

За словами Макеєва, західні країни й організації намагаються показати, що "від Білорусі виходить загроза регіональній та міжнародній безпеці, щоб виправдати будь-які методи дії проти неї".

При цьому міністр стверджує, що Мінськ відкритий до діалогу, але не ц формі ультиматумів.

"Ми повинні обговорювати реально і конкретно можливі проблеми, що існують між Білоруссю і тією чи іншою країною: перспективи наших взаємин, шляхи вирішення проблем", - уточнив він.

Статьи по теме
"Розворот на Схід". Велике будівництво по-грузинському: Україні є над чим замислитись

Геннадій Друзенко: Грузію можна і варто любити просто так. Любити до церозу печінки за її неймовірну красу та щирість її мешканців. За фантастичне вино! За засніжені гори! Але для українців Сакартвело подеколи – це ще й можливість зазирнути у своє недалеке майбутнє. Грузини раніше за нас зробили мирну революцію, раніше за нас почали форсовану вестернізацію, перші випробували на собі зашморг російської "дружби", завжди були на півкроку попереду нас на шляху "євроатлантичної інтеграції".
20.07 — 895

США и Германия договорились: Украина получит инвестиции в обмен на
США и Германия договорились: Украина получит инвестиции в обмен на "Северный поток-2"

В Украину инвестируют деньги для увеличения энергоэффективности, а оператор Nord Stream 2 AG сможет избежать санкций США.
20.07 — 587

Тихановська назвала теми переговорів з владою США
Тихановська назвала теми переговорів з владою США

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська в ході свого візиту в США, який розпочався напередодні, планує обговорити низку питань, що стосуються, зокрема, допомоги білорусам в отриманні американських віз.
19.07 — 798