Контракти.ua

1027  —  12.06.21
У центрі зайнятості назвали самі затребувані професії в Києві
У центрі зайнятості назвали самі затребувані професії в Києві

У столичній службі зайнятості станом на початок червня зареєстровано майже 11 тисяч вакансій. На одне вільне робоче місце претендують двоє безробітних.

Про повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

«Роботодавці сьогодні пропонують гідні зарплати, але натомість вони хочуть мати справу з висококваліфікованими спеціалістами, чиї знання і досвід відповідали б заявленим вимогам. У столичній службі зайнятості готові сприяти у пошуку таких фахівців для потреб підприємств різної сфери, а при необхідності – й підготовці кадрів, використовуючи наші можливості професійного навчання», - наголосив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Зокрема, у розрізі професій, найбільший попит у роботодавців спостерігається на робітників з виробничим досвідом (слюсарі різних спеціальностей, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварники, малярі, кондитери); осіб без професійної підготовки (прибиральники, двірники, вантажники, підсобні та кухонні робітники); працівників сфери торгівлі та послуг (поліцейські, кухарі, продавці продовольчих товарів, помічники вихователів, охоронники, продавці-консультанти, офіціанти) та робітники з обслуговування та експлуатації устаткування та машин (водії автотранспортних засобів, водії тролейбусів та трамваїв, трактористи, токарі, асфальтобетонники, машиністи насосних установок, складачі поїздів, дорожні робітники).

Затребувані також лікарі різних спеціальностей, сестри медичні, вихователі, техніки, вчителі, інженери, керівники музичні, контролери пасажирського транспорту, касири торговельного залу та контролери-касири.

У службі зайнятості зауважили, що серед бухгалтерів, менеджерів, адміністраторів, продавців-консультантів, головних бухгалтерів, економістів, юрисконсультів за кожне робоче місце спостерігається запекла конкуренція. Наприклад, на початку червня для 587 безробітних бухгалтерів було лише 44 вакансії; для 379 менеджерів зі збуту - 18; для 227 адміністраторів - 10; для 307 продавців-консультантів - 84; для 217 головних бухгалтерів – 17; для 213 економістів - 12; для 123 юрисконсультів - 3 вакансії.

Тим часом середній розмір заробітної плати у вакансіях, що надійшли від роботодавців до столичної служби зайнятості, на початку червня поточного року становив 9,7 тис. грн, що на 1 тис. грн більше (на відповідну дату минулого року – 8,6 тис. грн).

Лідерство серед найвище оплачуваних професій тримають представники ІТ-технологій. Найвищий середній розмір оплати праці роботодавці пропонують у вакансіях для інженера-програміста (76 тис. грн), фахівця з розробки та тестування програмного забезпечення (72 тис. грн), фахівця з організації інформаційної безпеки (42 тис. грн), інженера з комп’ютерних систем (38 тис. грн), аналітика консолідованої інформації (26 тис. грн), аудитора та рієлтора (25 тис. грн), аналітика в банківській сфері (24 тис. грн), електромонтера контактної мережі (22 тис. грн).

Статьи по теме
Названы самые востребованные профессии в Украине
Названы самые востребованные профессии в Украине

По данным ведомства, среди водителей автотранспортных средств свободно 63,9 тыс. вакансий.  
16.02.19 — 1011

Битва за таланти: яких фахівців потребують українські агрохолдинги
Битва за таланти: яких фахівців потребують українські агрохолдинги

Ринок праці в агросекторі сповнений парадоксів. З одного боку, Україна — одна з небагатьох країн, що мають сильний кадровий ресурс у сільському господарстві. З іншого, в цій галузі з’являється кадровий вакуум, оскільки старше покоління фахівців йде на пенсію, а молодь будує свою кар’єру в комерції. І все це відбувається на тлі бурхливого розвитку українських агрохолдингів і стрімкого нарощування їхніх потужностей.
29.11.13 — 6025

Черный список работодателей: как распознать трудовых мошенников
Черный список работодателей: как распознать трудовых мошенников

Экономический кризис, повлекший за собой резкое сокращение количества вакансий в украинских компаниях, спровоцировал появление достаточного нового для нашего рынка труда явления — трудового мошенничества. Изголодавшийся хоть по какой-то работе соискатель готов принимать все условия потенциального работодателя, лишь бы получить место. Вот только зачастую после прохождения всех курсов и медосмотров, перечисления денег «на дальнейшие инструкции», отправки гигабайт «тестовых материалов» и проч. и проч. кандидат остается и без работы, и без денег.  
24.03.10 — 24817