Контракты.ua

509  —  10.06
"Героям Слава!": моральна поразка набагато страшніша, ніж технічна

Юрій Бутусов: Збірна України має виходити на матч у формі з надписом "Героям Слава!" навіть попри заборону УЄФА. Жодних компромісів.

1. "Слава Україні! Героям Слава!" – це офіційна державна символіка України, таким чином, заява УЄФА – це втручання у внутрішні справи України.

2. Символіка України затверджена УЄФА завчасно у грудні 2020-го року, тож перегляд цього питання УЄФА за два дні до початку турніру – безпідставний. Це порушує правила щодо затвердження предметів форми.

3. УЄФА ухвалила рішення під відкритим тиском Росії та президента Путіна. Це протирічить спортивному принципу, що спорт завжди поза політикою, УЄФА політично стала в цьому питанні на боці РФ. Росія – основний порушник спортивних правил у світі, позбавлена права на свої державні символи за допінг на Олімпійських іграх, таким чином, УЄФА підтримує порушників.

4. Оголошення щодо заборони форми, яке робиться неофіційно, і анонсується через російські ЗМІ за два дні до початку турніра – це просто ганебна та недостойна поведінка УЄФА, відверто антиукраїнська акція, яку соромляться оголошувати офіційно навіть самі організатори.

Висновок:

Відмовлятися від затвердженого раніше варіанту форми збірної – це великий сором, та відмова від національних державних символів України. Якщо ми себе не поважаємо, то хто тоді буде поважати нас?

Чи може існувати Україна без своїх власних державних символів? Це абсолютно виключено.

Переконаний, збірна Україна в будь-якому разі має виходити в формі з надписом "Героям Слава!", навіть попри заборону УЄФА. Хай УЄФА спробує через таку причину відсторонити нашу команду – тоді весь світ побачить цю ганебну змову.

Хай спробують оштрафувати – ми поборемось у суді.

Відмовлятися від своєї форми за будь-яких обставин не можна.

Це саме той випадок, коли заради принципів треба не погоджуватись, а сміливо йти на конфликт.

Чи варто боятися технічної поразки? Можливо, вона буде, а можливо – ні. Але моральна поразка набагато страшніша, моральна поразка – це відсутність волі до боротьби.

Автор: Юрій Бутусов, журналіст

Статьи по теме
Саммит Байдена-Путина: для нас все по-прежнему. По-прежнему так себе. Несколько мнений
Саммит Байдена-Путина: для нас все по-прежнему. По-прежнему так себе. Несколько мнений

В Женеве состоялась встреча президентов России и США. По ее итогам оба лидера заявили, что весьма довольны результатами. Однако пристально следившая за саммитом мировая пресса в большинстве своем считает, что самым ценным в нем можно считать только сам факт его проведения, так как по существу стороны лишь очертили друг другу границы дозволенного. Несколько мнений.
17.06 — 705

Россия откажется от «русского мира» и изменит лозунги гибридной войны - эксперт
Россия откажется от «русского мира» и изменит лозунги гибридной войны - эксперт

Развитие "гибридной агрессии" России против Украины будет происходить в дальнейшем под нейтральными или даже патриотическими лозунгами.
16.06 — 463

Путин обвиняет НАТО в расширении на Восток
Путин обвиняет НАТО в расширении на Восток

Президент России Владимир Путин заявляет, что Украина «постоянно» накапливает войска вблизи российско-украинской границы и в зоне ООС, а НАТО продолжает расширение на Восток.
16.06 — 590