Контракты.ua

516  —  09.06
Кабмін затвердив стратегію зовнішньої політики України
Кабмін затвердив стратегію зовнішньої політики України

Кабінет міністрів України затвердив Стратегію зовнішньої політики країни, в якій, зокрема, говориться, що Євросоюз є ключовим партнером України в Європі, а повноправне членство України в ЄС - стратегічна мета держави.

Стратегія прийнята на засіданні уряду.

Також в документі йдеться, що Україна як і раніше тримає курс на вступ в НАТО. При цьому країна має намір використовувати допомогу Північноатлантичного альянсу для протидії агресії з боку РФ.

Крім цього, в документі однією з ключових цілей України є в середньостроковій перспективі припинення збройного конфлікту та повернення окупованих територій.

Статьи по теме
Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі
Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі

За перший місяць повноцінної дії ринку землі в Україні середня ціна за гектар землі сільгосппризначення становить 40 тисяч грн.
вчера, 17:34 — 181

На КПВВ на Донбасі запустять безкоштовний транспорт
На КПВВ на Донбасі запустять безкоштовний транспорт

Кабінет Міністрів запустить безкоштовні перевезення для українців, які перетинають лінію розмежування з тимчасово непідконтрольними територіями Криму, Луганської та Донецької областей.
28.07 — 232

Змінено умови роботи шкіл після виходу із
Змінено умови роботи шкіл після виходу із "зеленої" зони

Кабмін змінив умови роботи шкіл після виходу із "зеленої" зони карантину. Продовжити роботу зможуть тільки ті освітні установи, в яких вакциновані 80% співробітників.
28.07 — 295