Контракты.ua

199  —  09.06
Кабмін запропонував РНБО "список пропагандистів"
Кабмін запропонував РНБО

Уряд пропонує РНБО ввести санкції за інформаційний контент пропагандистського характеру.

Про це повідомляє прес-служби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в середу, 9 червня.

"Кабінет міністрів України схвалив і повинен протягом трьох днів внести на розгляд РНБО пропозицію щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо фізичних і юридичних осіб, причетних до розповсюдження продукції та інформаційного контенту, спрямованих на виправдання збройної агресії РФ проти України і тимчасової окупації РФ частини території України, популяризацію і пропаганду діяльності органів окупаційних адміністрацій РФ".

Санкції пропонується застосувати на три роки до шести фізичних і 10 юридичних осіб, зареєстрованих у восьми країнах світу.

Санкції передбачають блокування користування майном на території України, унеможливлюють здійснення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України, виведення капіталів за межі території України.

Крім того, вони зупинять виконання економічних і фінансових зобов'язань, припинять надання телекомунікаційних послуг і заблокують можливість використання телекомунікаційних мереж загального користування, а також унеможливлять передачу технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності, використання відповідних інтернет-ресурсів на території України.

Статьи по теме
На КПВВ на Донбасі запустять безкоштовний транспорт
На КПВВ на Донбасі запустять безкоштовний транспорт

Кабінет Міністрів запустить безкоштовні перевезення для українців, які перетинають лінію розмежування з тимчасово непідконтрольними територіями Криму, Луганської та Донецької областей.
28.07 — 211

Змінено умови роботи шкіл після виходу із
Змінено умови роботи шкіл після виходу із "зеленої" зони

Кабмін змінив умови роботи шкіл після виходу із "зеленої" зони карантину. Продовжити роботу зможуть тільки ті освітні установи, в яких вакциновані 80% співробітників.
28.07 — 291

Україна укладе військово-технічну угоду з США
Україна укладе військово-технічну угоду з США

Кабінет Міністрів України на засіданні 28 липня затвердив проєкт угоди з США про співробітництво у військово-технічній сфері. Документ доручено підписати Міністру оборони Андрію Тарану.
28.07 — 155