Контракты.ua

374  —  04.06
Путін озвучив теми для обговорення з Байденом
Путін озвучив теми для обговорення з Байденом

Президент Росії Володимир Путін має намір обговорити з американським колегою Джо Байденом на зустрічі 16 червня низка питань, щоб спробувати знайти шляхи врегулювання двосторонніх відносин.

Про це повідомляє ТАСС.

"Ми будемо говорити про стратегічну стабільність, врегулювання міжнародних конфліктів у найбільш гарячих точках. Ми будемо говорити про процеси роззброєння, про боротьбу з тероризмом, сподіваюся. Про боротьбу з пандемією і питання екологічного характеру. Це приблизний порядок денний", - назвав Путін теми для обговорення з Байденом.

Він запевнив, що у РФ немає розбіжностей зі США.

"У нас немає розбіжностей зі Сполученими Штатами. У них є тільки одна розбіжність: вони хочуть стримувати наш розвиток - і говорять про це публічно", - сказав Путін.

Статьи по теме
Росія повернула свого посла в США
Росія повернула свого посла в США

Посол Росії в США Анатолій Антонов відбув з Москви до Вашингтона після тримісячного перебування на консультаціях.
вчера, 18:06 — 117

Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас
Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в підтягуванні військовослужбовців і військової техніки на Донбас. Він додав, що частину американського контингенту перекинули до південних кордонів РФ.
14.06 — 215

Путін назвав НАТО
Путін назвав НАТО "рудиментом холодної війни"

Президент Росії Володимир Путін назвав НАТО пережитком холодної війни. Він заявив, що йому незрозуміло, "навіщо він існує сьогодні".
14.06 — 207