Контракты.ua

260  —  27.05
Росія пояснила нарощування військ біля українського кордону
Росія пояснила нарощування військ біля українського кордону

У Федеральній службі безпеки Росії назвали причину нарощування військ біля українського кордону. Україну звинуватили в "недружніх діях".

Про це заявив в інтерв'ю "РИА Новости" перший заступник директора ФСБ Росії - керівник Прикордонної служби Володимир Кулішов.

За його словами, прикордонні підрозділи РФ мають у своєму розпорядженні все необхідне для виконання завдань з охорони державного кордону в мирний час і в разі загострення обстановки.

"Враховуючи динаміку розвитку обстановки на даному напрямку, а також недружні дії української сторони щодо Російської Федерації, нами вживаються адекватні заходи щодо зміцнення і збільшення щільності охорони державного кордону, а також планового нарощування її технічного оснащення", - сказав Кулішов.

Зазначимо, з початку квітня РФ почала стягувати війська до кордонів України. За даними СБУ, російських військових розмістили на п'яти напрямках. Такі дії Росії засудили США, країни ЄС, а також НАТО.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу наказав з 23 квітня почати повертати в пункти постійної дислокації війська, які були задіяні в навчаннях в Південному військовому окрузі. Втім, в Державній прикордонній службі України заявили, що РФ відвела війська тільки в одному напрямку.

Статьи по теме
Росія повернула свого посла в США
Росія повернула свого посла в США

Посол Росії в США Анатолій Антонов відбув з Москви до Вашингтона після тримісячного перебування на консультаціях.
вчера, 18:06 — 117

Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас
Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в підтягуванні військовослужбовців і військової техніки на Донбас. Він додав, що частину американського контингенту перекинули до південних кордонів РФ.
14.06 — 215

Путін назвав НАТО
Путін назвав НАТО "рудиментом холодної війни"

Президент Росії Володимир Путін назвав НАТО пережитком холодної війни. Він заявив, що йому незрозуміло, "навіщо він існує сьогодні".
14.06 — 207