Контракты.ua

219  —  25.05
На Навального завели третю кримінальну справу
На Навального завели третю кримінальну справу

У Росії слідчі порушило третю кримінальну справу стосовно опозиціонера Олексія Навального. Цього разу - про образу судді.

Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на адвоката Навального Ольгу Михайлову у вівторок, 25 травня.

"Наразі відносно Навального розслідується три кримінальні справи, останнє було порушено за статтею про неповагу до суду, що виразилося в образі судді. За всіма кримінальними справами Навальний проходить в якості підозрюваного", - сказала вона.

Відносно Навального також розслідуються справи про розкрадання пожертв заснованому ним Фонду боротьби з корупцією (ФБК) і створенні некомерційної організації, що зазіхає на особистість і права громадян.

Навальний підозрюється в образі судді Віри Акімової, яка визнала опозиціонера винним у наклепі на ветерана.

Сам Навальний підтвердив у Facebook, що напередодні до нього приходив "слідчий з особливо важливих справ Головного слідчого управління Слідчого комітету Росії", який повідомив його про розслідування трьох кримінальних справ. За його словами, розслідуванням справ займається 21 слідчий.

У пості зазначено, що слідчий не пояснив Навальному, як саме він образив суддю.

"Так що не думайте, що я тут просто сиджу в камері, п'ю чай і байдикую. Мій потужний злочинний синдикат зростає. Я роблю все більше злочинів. Все більше і більше слідчих зайняті мною, а не такою нісенітницею, як вбивства, грабежі і викрадення людей", - написав Навальний.

Статьи по теме
Росія повернула свого посла в США
Росія повернула свого посла в США

Посол Росії в США Анатолій Антонов відбув з Москви до Вашингтона після тримісячного перебування на консультаціях.
вчера, 18:06 — 117

Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас
Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в підтягуванні військовослужбовців і військової техніки на Донбас. Він додав, що частину американського контингенту перекинули до південних кордонів РФ.
14.06 — 215

Путін назвав НАТО
Путін назвав НАТО "рудиментом холодної війни"

Президент Росії Володимир Путін назвав НАТО пережитком холодної війни. Він заявив, що йому незрозуміло, "навіщо він існує сьогодні".
14.06 — 207