Контракты.ua

766  —  24.05
Містам оголосили річну ціну на газ для теплокомуненерго
Містам оголосили річну ціну на газ для теплокомуненерго

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" запропонує підприємствам теплокомуненерго постачання газу за річним контрактом із ціною 7 400 грн/тис. куб. м.

Про це повідомив мер міста Житомир Сергій Сухомлин у фейсбуці.

"У Президента Володимир Зеленський відбулась нарада.  Були досягнуті певні домовленості по ситуації з газом", - написав він.

Також, за його словами, "Нафтогаз" звернеться до Державної виконавчої служби щодо зняття арештів із рахунків підприємств теплопостачання. А найближчим часом Верховна Рада зобов’язується ухвалити закон, згідно з яким будуть списані борги теплокомуненерго за спожитий газ, а також - відшкодовано заборгованість із різниці в тарифах.

"Ще чекаємо на зміни до Бюджетного кодексу в частині надання можливості органам місцевого самоврядування здійснювати місцеві запозичення для придбання газу на потреби ЖТКЕ", - зазначив Сухомлин.

"Нагадаю, минулого тижня «Житомиргаз» без попередження відключив котельні, які забезпечували гарячою водою наші лікарні (попри те, що Житомир є в реєстрі та має договір із «Нафтогазом»). А Закон про безперебійне газопостачання населенню не був винесений на сесію ВР. Сподіваюсь на виконання названих домовленостей.  Адже лише за таких умов КП  "Житомиртеплокомуненерго" зможе забезпечувати житомирян теплом восени", - додав він.

Статьи по теме
В Україні зміняться тарифи на електроенергію
В Україні зміняться тарифи на електроенергію

Міненерго має намір представити нові тарифи на електроенергію, які повинні запрацювати з 1 серпня.
26.07 — 1048

Українців попередили про зростання тарифів восени
Українців попередили про зростання тарифів восени

З жовтня в Україні зростуть тарифи на гарячу воду й опалення.
21.07 — 935

Річний тариф на газ: постачальники почали публікувати ціни
Річний тариф на газ: постачальники почали публікувати ціни

З 1 травня українські споживачі по всій країні зможуть перейти на річний тариф на газ. Найближчими днями такий тариф мають представити всі постачальники.
25.04 — 724