Контракты.ua

1299  —  20.05
Путін погрожує "вибити зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір
Путін погрожує

Російський президент Володимир Путін заявив, що "виб'є зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір від Росії. Свої права на цей регіон Москва готова відстоювати силовими методами.

Про це він заявив на засіданні організаційного комітету "Перемога", передає РБК.

"Хтось навіть публічно насмілюється говорити, що несправедливо, нібито, що Росії належать багатства такого регіону, як Сибір, тільки одній країні... Всі нас намагаються вкусити або щось від нас відкусити - але вони повинні знати, що ми зуби виб'ємо всім, так щоб вони не могли кусатися, і запорука цього - розвиток збройних сил", - заявив Путін.

Зазначимо, фразу про несправедливість того, що Сибір з її природними ресурсами належить тільки Росії, приписують колишньому держсекретареві США Мадлен Олбрайт, хоча вона заперечує це, а оригінал цитати досі не встановлений. Тим не менш, представники російської влади періодично публічно про це заявляють.

Статьи по теме
Путін назвав мету зустрічі з Байденом
Путін назвав мету зустрічі з Байденом

Президент Росії Володимир Путін хоче відновити особисті контакти за підсумками зустрічі з американським лідером Джо Байденом за підсумками зустрічі в Женеві.
13.06 — 2364

У Міноборони РФ пояснили нарощування військ Південного військового округу
У Міноборони РФ пояснили нарощування військ Південного військового округу

Росія нарощує бойові можливості військ Південного військового округу (ЮВО). Це роблять начебто "через спроби НАТО протидіяти нормалізації обстановки в ряді країн Закавказзя та Близького Сходу".
20.04 — 556

МЗС РФ викликало посла США через нові санкції
МЗС РФ викликало посла США через нові санкції

МЗС Росії викликало американського посла Джона Саллівана у зв'язку з новими антиросійськими санкціями США.
15.04 — 686