Контракты.ua

252  —  20.05
"Газпром" відмовився назвати терміни добудови "Північного потоку-2" після скасування санкції США

У російському холдингу "Газпром"відмовилися назвати терміни реалізації проекту трубопроводу" Північний потік-2" після скасування санкцій США проти оператора Nord Stream 2 AG. У монополіста підкреслили, що на цей впливає багато інших факторів.

Про це заявила глава експортного підрозділу "Газпрому" Олена Бурмістрова, передає Reuters.

У "Газпромі "зазначили, що не готові зараз обговорювати терміни добудови "Північного потоку-2" і введення його в експлуатацію. "Вони залежать від великої кількості факторів, включаючи погоду", - уточнила представник холдингу.

Вона також повідомила, що компанія відмовилася від будівництва газопроводу в Індію. Коментуючи проект трубопроводу до Японії Бурмістрова зазначила, що така можливість розглядається, але перевага буде віддаватися СПГ (зрідженому природному газу).

Нагадаємо, Держдеп США надав Конгресу звіт про компанію і судна, що беруть участь в Nord Stream 2. Комітет Сенату США з міжнародних справ заявив, що рішення адміністрації не вводити санкції проти оператора проекту є як мінімум помилковим.

Статьи по теме
Росія повернула свого посла в США
Росія повернула свого посла в США

Посол Росії в США Анатолій Антонов відбув з Москви до Вашингтона після тримісячного перебування на консультаціях.
вчера, 18:06 — 117

Путін озвучив теми для обговорення з Байденом
Путін озвучив теми для обговорення з Байденом

Президент Росії Володимир Путін має намір обговорити з американським колегою Джо Байденом на зустрічі 16 червня низка питань, щоб спробувати знайти шляхи врегулювання двосторонніх відносин.
04.06 — 374

Путін заявив про завершення укладання першої нитки
Путін заявив про завершення укладання першої нитки "Північного потоку-2"

Президент РФ Володимир Путін заявив, що завершено укладання першої нитки "Північного потоку-2". "Газпром" готовий до наповнення газом "Північного потоку-2".
04.06 — 181