Контракти.ua

679  —  18.05.21
Кияни не підтримують зміну голови КМДА центральною владою - опитування
Кияни не підтримують зміну голови КМДА центральною владою - опитування

Жителі Києва не підтримують ідею призначення голови КМДА центральною владою. Соціологи уточнюють, що 54% опитаних киян виступають проти заміни на цій посаді Віталія Кличка.

Про це свідчить дослідження групи Рейтинг.

Згідно з опитуванням, жителі Києва краще оцінюють місцевий стан справ, ніж загальну ситуацію в країні. Так, 42% оцінюють стан справ у місті як правильний і лише 32% вважають, що країна рухається в правильному напрямку.

Також кияни найбільше довіряють Кличку - 51% опитаних. Далі за рівнем довіри в Києві йдуть Володимир Зеленський - 45%, Володимир Гройсман - 33%, Дмитро Разумкова - 32%, Петро Порошенко - 30%, Юлія Тимошенко - 21%, Юрій Бойко - 17% і Денис Шмигаль - 13%.

Згідно з дослідженням, діяльністю мера Києва задоволені 53% опитаних, президента - 40%, прем'єра - 16%.

Опитування проводилося 15-16 травня серед 1200 жителів Києва у віці від 18 років і старше методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Статьи по теме
Зеленський відреагував на критику систем захисту київських ТЕЦ
Зеленський відреагував на критику систем захисту київських ТЕЦ

Президент зазначив, що має питання до столичного мера і керівників комунальних підприємств Києва.
11.10 — 310

Українці незадоволені якістю життя, але не втрачають надію – опитування
Українці незадоволені якістю життя, але не втрачають надію – опитування

Попри війну, українці демонструють адаптацію. Проте якість життя оцінюється значно нижче за світові стандарти.
22.09 — 252

Майже 60% українців позитивно оцінюють діяльність як мінімум однієї парламентської фракції
Майже 60% українців позитивно оцінюють діяльність як мінімум однієї парламентської фракції

Київський міжнародний інститут соціології упродовж 2-9 лютого провів опитування щодо оцінки українцями діяльності парламентских фракцій.
13.02 — 597