Контракти.ua

916  —  17.05.21
Давид Арахамія назвав причину, через яку хочуть звільнити очільника МОЗ
Давид Арахамія назвав причину, через яку хочуть звільнити очільника МОЗ

Голова фракції партії «Слуга Народу» Давид Арахамія в прямому ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна», заявив, що причиною подання про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова є провал вакцинації від коронавірусу в Україні.

За словами Давида Арахамії, переговори про постачання вакцини в Україну велися переважно не МОЗ, а Президентом Володимиром Зеленським. Міністерство ж навпаки гальмувало процес отримання необхідних вакцин.

«Наскільки мені зараз відомі настрої у фракції, то з великою вірогідністю, він буде звільнений. Буде подання на його звільнення, а потім голосування в залі, - пояснив очільник фракції «Слуга народу». - Назрів процес підведення підсумків сезону. У нас дуже погана ситуація із вакцинаціями. У процес вакцинації особисто втручався Президент, діставав ці вакцини, спілкувався з виробниками. Коли вони спілкувались, то неодноразово чули зворотний зв’язок, що наше Міністерство охорони здоров'я, на жаль, зверталось трохи пізніше, ніж інші. Можливо, завдяки цьому є затримки в постачанні. Якщо вся країна працює над тим, щоб дістати вакцини, а міністерство трохи гальмує, то треба міняти керівництво».

Також Арахамія назвав найбільш ймовірного кандидата на посаду нового керівника МОЗ. Ним виявився чинний головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Хочу підкреслити, що пан Ляшко займався карантином. А вакцинацію забрав на себе пан Степанов і, мені здається, що не впорався вчасно з цим завданням», - зазначив Давид Арахамія.

Статьи по теме
МОЗ нагадало, які документи потрібні для проходження МСЕК
МОЗ нагадало, які документи потрібні для проходження МСЕК

В Україні визначено чіткий перелік документів, що подають пацієнти та лікарські консультативні комісії.
21.05 — 268

У МОЗ зробили важливу заяву щодо медогляду чоловіків, які мають інвалідність
У МОЗ зробили важливу заяву щодо медогляду чоловіків, які мають інвалідність

В Україні проведуть перевірки рішень медико-соціальних експертиз щодо чоловіків, яким надали статус інвалідності 2 та 3 груп після початку повномасштабної війни.
16.05 — 268

Супутникові знімки показали кількість бомбардувальників на російському аеродромі
Супутникові знімки показали кількість бомбардувальників на російському аеродромі "Моздок"

На російському аеродромі "Моздок" розміщено шість стратегічних бомбардувальників Ту-22М3. Це п’ята частина російського парку.
01.05 — 236