Контракти.ua

724  —  17.05.21
Давид Арахамія назвав причину, через яку хочуть звільнити очільника МОЗ
Давид Арахамія назвав причину, через яку хочуть звільнити очільника МОЗ

Голова фракції партії «Слуга Народу» Давид Арахамія в прямому ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна», заявив, що причиною подання про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова є провал вакцинації від коронавірусу в Україні.

За словами Давида Арахамії, переговори про постачання вакцини в Україну велися переважно не МОЗ, а Президентом Володимиром Зеленським. Міністерство ж навпаки гальмувало процес отримання необхідних вакцин.

«Наскільки мені зараз відомі настрої у фракції, то з великою вірогідністю, він буде звільнений. Буде подання на його звільнення, а потім голосування в залі, - пояснив очільник фракції «Слуга народу». - Назрів процес підведення підсумків сезону. У нас дуже погана ситуація із вакцинаціями. У процес вакцинації особисто втручався Президент, діставав ці вакцини, спілкувався з виробниками. Коли вони спілкувались, то неодноразово чули зворотний зв’язок, що наше Міністерство охорони здоров'я, на жаль, зверталось трохи пізніше, ніж інші. Можливо, завдяки цьому є затримки в постачанні. Якщо вся країна працює над тим, щоб дістати вакцини, а міністерство трохи гальмує, то треба міняти керівництво».

Також Арахамія назвав найбільш ймовірного кандидата на посаду нового керівника МОЗ. Ним виявився чинний головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Хочу підкреслити, що пан Ляшко займався карантином. А вакцинацію забрав на себе пан Степанов і, мені здається, що не впорався вчасно з цим завданням», - зазначив Давид Арахамія.

Статьи по теме
Нотатки про наш «марафон»: путінська хуцпа голосами Ердогана та Шрьодера
Нотатки про наш «марафон»: путінська хуцпа голосами Ердогана та Шрьодера

Євген Дикий: Отже, мої котики та зайчики, час вчергове поговорити про серйозні речі, інколи приємні, а інколи і не дуже (спойлер – фінал оптимістичний). Накопичилось багато, і до вчорашнього вихідного тупо не було часу сісти накидати це все на папір. Вийшла така собі «нанодисертація», тож будемо дробити на розділи. Всього буде 4 розділи, кожен з яких викладатиму окремо. Ну, поїхали.
08.08 — 446

90,3% українців упевнені в перемозі України у війні
90,3% українців упевнені в перемозі України у війні

Станом на початок червня 90,3% українців упевнені в перемозі України у війні з російською федерацією.
09.06 — 692

У Зеленського може з'явитися конкурент, і це не Кім
У Зеленського може з'явитися конкурент, і це не Кім

На Банковій вважають, що на тлі післявоєнного суспільного попиту у Володимира Зеленського може з'явитися новий серйозний конкурент. Це Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, у якого офіс запідозрив політичні амбіції.
30.05 — 663