Контракты.ua

252  —  17.05
Анна Панова розповіла старшокласникам про секрети професії телеведучого
Анна Панова розповіла старшокласникам про секрети професії телеведучого

Ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова провела мотиваційну зустріч з учнями 9-10 класів в рамках національного проєкту «Моя кар‘єра в Україна», мета якого показати молодому поколінню можливості для самореалізації в Україні та надихнути на свідомий вибір професії.

Більше 100 учнів випускних класів шкіл усієї України долучилися до кар’єрної зустрічі, спікеркою якої стала Анна Панова. Телеведуча розповіла підліткам про свій професійний шлях та момент вибору спеціалізації для роботи, спростувала поширені міфи про свою професію, та назвала виклики, які виникають в медіасфері. А також розкрила внутрішні секрети роботи на телебаченні – поділилася, як проходить її робочий день та що важливо для успіху в кар’єрі.

«Насправді, моя робота захоплює мене щоразу більше і більше. Тому що не може не захоплювати можливість від імені глядача поставити запитання своєму візаві і отримати дуже важливу відповідь, яку пересічні українці фізично не можуть здобути. Тож, набриднути ця професія не може і стомитися від неї, на мою думку, неможливо», - зазначила телезірка.

Виступ Анни викликав схвальні відгуки та бурхливу реакцію в аудиторії – учні охоче ставили питання ведучій і цікавились, які навички необхідно здобути для роботи на телебаченні. В свою чергу телеведуча порадила підліткам завжди вірити в себе та «підігрівати» всесвіт своїми мріями, аби вони реалізувались.

«Хочу сказати, що ви, наше молоде покоління, дуже правильно розставляєте акценти і визначаєте переваги та виклики в професіях, пов‘язаних з медіа, - звернулася Анна Панова до юних учасників проєкту. - Вірте в себе завжди і «грійте» всесвіт на те, щоб ваша мрія про кар’єрну реалізацію обов’язково здійснилася. Іноді, коли ми стоїмо біля підніжжя гори, нам здається, що піднятися туди нереально. Та я вам бажаю вірити в себе і знати, що ви точно можете досягти того, про що мрієте, і тоді всесвіт вам підкине потрібних людей і можливості».

Організаторами всеукраїнського проєкту «Моя кар‘єра в Україні» є Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», платформа Career Hub та Перший Український Міжнародний Банк. В дискусії також брали участь акторка Театру на Печерську – Ольга Ларіна, журналіст – Євген Саватаєв та головна редакторка журналу «Однокласник» Наталія Степанчук.

 

Статьи по теме
Анна Панова та Максим Сікора розповіли, як стати професіоналом у тележурналістиці
Анна Панова та Максим Сікора розповіли, як стати професіоналом у тележурналістиці

З нагоди Всесвітнього дня навичок молоді, що відзначають 15 липня, успішні ведучі праймових випусків новин «Сьогодні» на каналі «Україна» розповіли, які вміння варто розвивати вже у підлітковому віці, щоб вдало побудувати кар’єру на телебаченні.
16.07 — 190

Телеведучі Анна Панова і Олег Панюта провели спільне заняття з йоги
Телеведучі Анна Панова і Олег Панюта провели спільне заняття з йоги

Тіло в тонусі, здорове серце, стреси не страшні. Йога покращує роботу всього організму, вважають прихильники цього вчення. Ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова, яка без вправ не може прожити ні дня, надихнула ведучого "Підсумків" Олега Панюту вперше в його житті зайнятися йогою. Тому напередодні Міжнародного дня йоги вони разом з тренером опановували асани.
23.06 — 403

Сирні мафіни з ягодами: рецепт нашвидкуруч від Анни Панової
Сирні мафіни з ягодами: рецепт нашвидкуруч від Анни Панової

Відома ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Анна Панова має у своєму арсеналі безліч рецептів смачних та корисних страв, якими можна потішити усю родину. У своїх соцмережах телеведуча поділилась одним із таких, і розповіла секрет приготування ніжного літнього десерту – сирних кексів з ягодами.
16.06 — 219