Контракты.ua

1639  —  11.05
В Україні хочуть розширити коло претендентів на посади держслужбовців
В Україні хочуть розширити коло претендентів на посади держслужбовців

В Україні хочуть розширити коло претендентів на посади державних службовців. Комітет з питань організації держвлади рекомендує парламенту ухвалити відповідний законопроект №4361.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Під час підготовки законопроекту до другого читання від нардепів надійшло 40 пропозицій.

До другого читання документу зберегли положення ухваленої в першому читанні редакції. Згідно з нею, досвід заняття адвокатською, нотаріальною діяльністю, діяльністю арбітражних керуючих визнається загальною вимогою для претендентів на посади держслужбовців, як альтернатива досвіду роботи на керівних посадах.

Крім того, Кабінету міністрів доручили затвердити критерії, на підставі яких визначається відповідність досвіду кандидатів щодо наявності досвіду роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності. Також уряд має унормувати питання оплати праці держслужбовців Представництва президента в Криму.

"За результатами обговорення комітет ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти проект закону (№4361) в другому читанні та в цілому", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, на початку лютого Рада схвалила за основу відповідні зміни до закону про державну службу.

Статьи по теме
В Раду впевнено проходять п’ять партій – опитування
В Раду впевнено проходять п’ять партій – опитування

Рейтинги партій стабілізувалися, перше і друге місця ділять Слуга народу і Європейська солідарність.
12.06 — 580

У Раду проходять чотири партії
У Раду проходять чотири партії

Якби вибори до Верховної Ради відбулися в середині травня 2021 року, то найбільше отримала б партія "Слуга народу" - 24,8% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати. В кінці квітня партію підтримували 22,8% респондентів.
20.05 — 2126

Якби вибори були у квітні: які партії проходять у Раду
Якби вибори були у квітні: які партії проходять у Раду

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в другій половині квітня, то найбільшу підтримку здобула би партія «Слуга народу», яку підтримують 21,3% українців, що збираються голосувати і визначилися з вибором.
06.05 — 4869