Контракты.ua

1966  —  08.05
Опублікована ймовірна розмова Медведчука з ватажком бандформування "ДНР"
Опублікована ймовірна розмова Медведчука з ватажком бандформування

На сайті "24 каналу" з'явився запис можливої розмови кума Путіна й лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука з представником окупаційної влади ОРДО на переговорах ТКГ у Мінську Денисом Пушиліним.

На записі двоє чоловіків, чиї голоси схожі на голоси Медведчука й Пушиліна, дружньо спілкуються та обмінюються вітаннями, йдеться в публікація 24 каналу.

За даними журналістів "24 каналу", ця розмова відбулася 9 травня 2015 року - тоді Медведчук зателефонував Пушиліну, аби привітати з "подвійним святом" – днем народження та 9 травня.

У свою чергу чоловік з голосом, схожим на голос Пушиліна, дякує, та вітає співрозмовника у відповідь словами "дай нам бог побільше перемог у житті".

Статьи по теме
Україна заборонила в'їзд трьом росіянам і двом полякам
Україна заборонила в'їзд трьом росіянам і двом полякам

Трьом громадянам Росії і двом громадянам Польщі, внесених до переліків осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, через фільмування в окупованому Росією Криму, заборонили в'їзд в Україну на три роки.
05.06 — 607

Як українці бачать майбутнє Криму та Донбасу після деокупації: дані опитування
Як українці бачать майбутнє Криму та Донбасу після деокупації: дані опитування

У березні 2021 року 61% опитаних вважають, що Крим має бути автономною республiкою в складi України як до 2014 року. Ще 11% заявили, що Крим має бути кримськотатарським автономним регiоном в Українi.
23.05 — 1305

«Кінець ери Медведчука»: чому почалася «гаряча фаза» атаки на кума Путіна
«Кінець ери Медведчука»: чому почалася «гаряча фаза» атаки на кума Путіна

Початок судового переслідування Віктора Медведчука стало певною несподіванкою для українського суспільства. Щоправда, відчуття такої «несподіванки» триває ще з початку лютого, коли за годину було припинено віщання телеканалів «великого та жахливого» кума російського президента. Додаткової сенсаційності наступу Володимира Зеленського на Медведчука додає той факт, що все це сталося менше ніж через місяць після того, як на кордонах України тривала нечувана ескалація військ РФ. Тож, Контракти.uа намагаються зрозуміти, чому Медведчук був атакований саме зараз, яка логіка розвитку його справи, які бенефіціари цього процесу, та чим й коли вся ця історія може закінчитися.
21.05 — 1464