Контракты.ua

536  —  08.05
Неконтрольована китайська ракета має впасти 9 травня
Неконтрольована китайська ракета має впасти 9 травня

Космічне командування США, яке відстежує місце знаходження неконтрольованої китайської ракети, заявило, що ракета повторно увійде в атмосферу Землі над Тихим океаном удосвіта 9 травня – о 5:52 ранку за Києвом.

Як повідомляє Радіо Свобода з посиланням на портал Space-Track, підтримуваний військовим підрозділом США, що відстежує космічне сміття, час і місце входу в атмосферу відпрацюваного ступеня китайської ракети-носія все ще не є точними.

За попередніми оцінками, повернення ракети Long March 5B відбудеться орієнтовно над Туркменистаном. Це викликає побоювання, що уламки об’єкта, який важить близько 22 тонн, можуть досягти землі і заподіяти шкоду.

На думку експертів, єдина впевненість наразі лише у тому, що ракета повторно увійде в атмосферу в межах 51,5 градуса північної і стількох же градусів південної широти від екватора, що охоплює території на північ до Середньої Азії та на південь до Нової Зеландії.

Аерокосмічна корпорація, яка також відстежує непередбачуваний об'єкт, прогнозує, що вона знову увійде по цьому маршруту десь між Південно-Східною Європою і серединою Тихого океану.

За оцінками Space-Track, ймовірність того, що ракета впаде в радіусі менше ніж кілометр від будь-якого місця на Землі, становить лише 1 з 196,9 мільйона. Портал радить усім "зберігати спокій".

Статьи по теме
На Землю падает неконтролируемая китайская ракета: что известно
На Землю падает неконтролируемая китайская ракета: что известно

Китайская тяжелая ракета-носитель Long March 5B, вышедшая из-под контроля после запуска, может в ближайшие выходные войти в атмосферу и упасть на Землю. Ракета войдет в атмосферу в районе 8 мая, точное время и место можно будет определить за несколько часов до события.
07.05 — 1787

ОАЭ создает первый в мире космический суд
ОАЭ создает первый в мире космический суд

В ОАЭ власти Дубая объявили о создании космического суда для урегулирования будущих коммерческих споров на орбите Земли.
03.02 — 2063

Британия будет реагировать на угрозы со стороны РФ и Китая в космосе - министр обороны
Британия будет реагировать на угрозы со стороны РФ и Китая в космосе - министр обороны

Министр обороны Великобритании Бен Уоллес заявил, что Лондон в рамках новой стратегии внешней политики, политики безопасности и обороны расширит свои возможности по устранению угроз от России и Китая в космическом пространстве.
27.07.20 — 587