Контракты.ua

4037  —  05.05
"Листи щастя" скасували, але не для всіх водіїв: нові правила

В Україні скасували обов'язкові листи про порушення, які відправляють водіям на пошту – так звані листи щастя. Скасування стосується тільки тих порушень Правил дорожнього руху (ПДР), штраф за якими сплачено в перші 10 днів. Гроші, які витрачали на друк "листів щастя", тепер направлять на розширення парковок.

До речі, на листи витрачаються чималі кошти – друк і відправка адміністративної постанови правопорушнику коштують 51,06 грн 06 коп.

Ще одна проблема, якої тепер вдасться уникнути – повторна оплата штрафів. Багато водіїв спочатку оплачували штраф в перші 10 днів, а пізніше отримували "лист щастя" і зі страху потрапити в реєстри боржників платили ще раз – розповіли у новинах "Сьогодні" на каналі "Україна".

Знижка в 50% для тих, хто оплачує штраф в перші 10 днів, теж залишилася в силі.

Скасування листів щастя набуде чинності після того, як прийнятий Радою законопроєкт підпише президент і документ опублікують в офіційній пресі.

Статьи по теме
Автозаліт на 71 400 гривень. Максимальне стягнення виписали в першу ж годину дії нових штрафів
Автозаліт на 71 400 гривень. Максимальне стягнення виписали в першу ж годину дії нових штрафів

У першу годину дії нових штрафів за порушення ПДР жителю Львова виписали покарання на 71 400 тис. гривень.
18.03 — 1346

Як анулювати штраф у
Як анулювати штраф у "листі щастя" за порушення, якого не було

МВС виписало штраф за порушення, якого не було. До редакції новин "Сьогодні" звернувся чоловік, який отримав два "листи щастя" за правопорушення, яких не скоював. Виявилося, що хтось на іншій машині, але з його номерами, ганяє дорогами! Хто порушник і як анулювати штрафи, виписані системою відеофіксації?
26.02 — 724

В Україні підвищили штрафи на дорогах. Скільки заплатимо за порушення ПДР і чи допоможе це
В Україні підвищили штрафи на дорогах. Скільки заплатимо за порушення ПДР і чи допоможе це

В Україні затвердили нові штрафи для водіїв, пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Особливу увагу приділили тим, хто сів за кермо п'яним. І це не дивно – тільки за минулий рік в Україні спіймали 129,5 тис. водіїв напідпитку. Причому 9,5 тис. з них попалися на п'яному водінні вже вдруге, а майже 8 тис. – втретє!
24.02 — 1346