Контракты.ua

403  —  30.04
Ріфмайстер вдома. Але справу вже не закриють і не вибачаться – система ніколи не визнає свою помилку
Ріфмайстер вдома. Але справу вже не закриють і не вибачаться – система ніколи не визнає свою помилку

Олена Білозерська: При всіх вадах нашої країни і її керівництва – від корупції зверху донизу до п'ятої колони на всіх рівнях і в кількості, співставній з населенням якої-небудь європейської країни – люблю нашу державу і наш бардак у його різноманітних проявах. Бо він хоча б залишає надію чесним людям.

Люблю за те, що тут не Росія і не Білорусь. Ви можете собі уявити, щоб під домашній арешт відпустили Навального чи Федуту?

Ріфмайстер, якого на всю країну оголосили вбивцею журналіста, оголосив особисто голова МВС, за особистої участі президента – оцей Антоненко провів у СІЗО менше ніж півтора роки. Ясна річ, це велетенський строк для самої невинної людини і її близьких – але об'єктивно, при такому звинуваченні, з людиною, що потрапила під такий каток, все могло б бути набагато сумніше.

Щоправда, "лише" півтора роки – це теж заслуга Авакова і Зеленського – вони з першого дня зробили справу настільки гучною, що дуже багато людей захищали Ріфа, Юлю і Яну. Їх було приємно підтримувати.

А там, де не замішаний особисто Аваков – спускати сфабриковані справи на гальмах зазвичай починають набагато раніше.

Цікаво, що тепер буде далі. Ясна річ, довести будь-яку причетність Ріфа, Юлі і Яни до вбивства вони не зможуть. Але справу вже не закриють і не вибачаться, система ніколи не визнає свою помилку і не віддасть своїх гвинтиків відповідати за фальсифікацію.

Отже, скоріше за все, зараз Ріфа, Юлю і Яну намагатимуться звинуватити ще в чомусь, за що можна дати бодай умовне покарання. Причому, оскільки до арешту вони не були добре знайомі між собою – це, вочевидь, будуть три (або більше) різні справи. Це можуть бути "три патрони", чи хабарництво, чи поставлений комусь синець п'ять років тому – варіантів безліч. "Доказами" будуть, я думаю, специфічно витлумачені записи телефонних розмов – таких самих, як ведемо всі ми. Ще з-під землі можуть виринути якісь ліві "свідки", на яких нема де проби ставити. За цим усім слід пильно стежити і одразу – по руках, по руках...

А Ріфа вітаю з тим, що він нарешті з родиною. Попереду ще багато чого, і не завжди хорошого, але злам на краще відбувся сьогодні. Спасибі всім, хто боровся за нього.

Автор: Олена Білозерська, офіцер, доброволець, учасниця АТО, журналістка

Статьи по теме
«Такое впечатление, что народ раньше не видел точно таких же судебных сериалов»
«Такое впечатление, что народ раньше не видел точно таких же судебных сериалов»

Сергей Бережной, журналист: Такое впечатление, что народ раньше не видел точно таких же судебных сериалов. А ведь их за прошедшие семь лет было вполне достаточно. Ефремов, Корбан, Мосийчук, Онищенко, Насиров, Савченко-Рубан, далее везде. Этапы большого пути, Перри Мейсон и Lost в одном подарочном комплекте.
17.05 — 322

Мы  живем на Диком Западе Восточной Европы. Очень хочется пожить в скучной стране
Мы живем на Диком Западе Восточной Европы. Очень хочется пожить в скучной стране

Павел Казарин: Очень хочется скучных политиков. Без крайностей и истерик. Без фиглярства и эпатажа. Бюрократов в костюмах, которые станут говорить цифрами и процентами.
28.04 — 284

Чи впишеться Захід за Україну у разі початку великої війни?
Чи впишеться Захід за Україну у разі початку великої війни?

Геннадій Друзенко; «Quarrel in a far away country, between people of whom we know nothing». Ця сумнозвісна фраза належить 60-му прем’єр-міністру Великої Британії Невіллу Чемберлену. Перекласти її можна наступним чином: «Суперечка у далекій країні, між людьми, про яких ми нічого не знаємо».
13.04 — 399