Контракти.ua

705  —  28.04.21
"Північний потік-2" суперечить основному принципу енергобезпеки Європи, - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловився проти російського газопроводу "Північний потік-2". На його думку, цей проект суперечить фундаментальному принципу енергетичної безпеки Європи.

Про це йшлося в інтерв'ю міністра для програми BBC HARDtalk.

Як наголосив Кулеба, російський "Північний потік-2" є поганим проектом, хоч Німеччина може вважати, що він гарний для неї.

"Це поганий проект, він суперечить фундаментальному принципу європейської енергетичної безпеки - диверсифікації, але Німеччина може вірити в те, що цей проект гарний для неї", - сказав він.

Міністр додав, що країни, які виступають проти будівництва "Північного потоку-2" допомогають відтягнути його завершення та допомагають Європі забезпечити свою безпеку.

"Але я хотів би підкреслити, що "Північний потік-2" до цього моменту вже повинен був бути добудованим, а ми досі розмовляємо про його можливе завершення", - заявив Кулеба.

Статьи по теме
Кулеба спрогнозував, коли відкриються наступні
Кулеба спрогнозував, коли відкриються наступні "вікна" для переговорів

Колишній міністр закордонних справ вважає, що до кінця зими ніякої домовленості з росіянами про припинення вогню не буде.
13.01 — 232

До Києва прибула делегація радників з питань національної безпеки європейських країн, – Умєров
До Києва прибула делегація радників з питань національної безпеки європейських країн, – Умєров

3 січня до Києва прибули радники з питань національної безпеки 15 європейських країн.
03.01 — 236

ЄС виділяє Україні 90 млрд євро без відсотків: Марченко роз'яснив деталі
ЄС виділяє Україні 90 млрд євро без відсотків: Марченко роз'яснив деталі

Європейський Союз виділив Україні 90 млрд євро на два наступні роки. Ці гроші є безповоротними та безвідсотковими.
19.12.25 — 287