Контракты.ua

435  —  18.04
США можуть ввести нові санкції проти Росії - ЗМІ
США можуть ввести нові санкції проти Росії - ЗМІ

Американська влада вивчає можливість розширити список санкцій щодо РФ, зокрема заборонити компаніям зі США купувати російські боргові зобов'язання не тільки на первинному, але і на вторинному ринку.

Про це повідомило агентство Bloomberg.

За даними видання, адміністрація президента Джо Байдена готується посилити введені раніше обмежувальні заходи, якщо російська влада "не припинить хакерські атаки і спроби втручання в політичний процес США".

При цьому зазначено, що нові санкції можуть торкнутися боргових цінних паперів Росії таким чином, щоб вони поширювалися на вторинний ринок.

Як повідомив Bloomberg, заборона може поширюватися на торгівлю російськими цінними паперами протягом як мінімум перших 90 днів після їхнього випуску.

Рішення щодо санкцій Білий дім прийматиме в міру того, як вже чинні обмеження позначаться на положенні рубля і російських цінних паперів на світових ринках, наголосили у виданні.

Статьи по теме
"Розворот на Схід". Велике будівництво по-грузинському: Україні є над чим замислитись

Геннадій Друзенко: Грузію можна і варто любити просто так. Любити до церозу печінки за її неймовірну красу та щирість її мешканців. За фантастичне вино! За засніжені гори! Але для українців Сакартвело подеколи – це ще й можливість зазирнути у своє недалеке майбутнє. Грузини раніше за нас зробили мирну революцію, раніше за нас почали форсовану вестернізацію, перші випробували на собі зашморг російської "дружби", завжди були на півкроку попереду нас на шляху "євроатлантичної інтеграції".
20.07 — 892

США и Германия договорились: Украина получит инвестиции в обмен на
США и Германия договорились: Украина получит инвестиции в обмен на "Северный поток-2"

В Украину инвестируют деньги для увеличения энергоэффективности, а оператор Nord Stream 2 AG сможет избежать санкций США.
20.07 — 583

Тихановська назвала теми переговорів з владою США
Тихановська назвала теми переговорів з владою США

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська в ході свого візиту в США, який розпочався напередодні, планує обговорити низку питань, що стосуються, зокрема, допомоги білорусам в отриманні американських віз.
19.07 — 795