Контракти.ua

682  —  05.04.21
У Києві епідпоріг перевищено на 18%
У Києві епідпоріг перевищено на 18%

За підсумками минулого тижня в Києві зареєстрували 26 276 хворих на грип та ГРВІ, епідемічний поріг в місті перевищено на 18,2%.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає в понеділок, 5 квітня, прес-служба КМДА.

За його словами, зараз показник захворюваності становить 885,5.

Поворозник зазначив, що в столиці спостерігається незначне зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 1,1% в порівнянні з попереднім тижнем, яке відбулося за рахунок дитячого населення. Так, дітей захворіли - 6 529 (зниження на 12,8%), дорослих - 19 747 осіб (зростання на 3,5%).

"У структурі захворюваності діти складають 24,8%, а минулого тижні=я - 28,2%. 44,2% - діти шкільного віку. При цьому серед школярів захворюваність знизилася на 18,3% - зареєстровано 2 886 випадків", - йдеться в повідомленні.

За словами Поворозника, до медичних установ за тиждень госпіталізовано 1987 осіб, з них 78 дітей.

"Я не раз говорив, що рівень захворюваності на грип та ГРВІ безпосередньо впливає на кількість госпіталізованих. Адже сьогодні всі хворі з ознаками вірусного захворювання автоматично стають пацієнтами з підозрою на захворювання на коронавірус. Тільки за минулу добу в комунальні лікарні госпіталізовано 470 хворих з коронавірусом, з підозрою на захворювання і з пневмоніями. Всього в стаціонарах лікуються 4 693 пацієнти", - зазначив заступник голови КМДА.

Він також висловив надію, що карантин, який з 5 квітня введено в місті, повинен зменшити рівень захворюваності та відповідно - навантаження на лікарів комунальних медустанов.

Статьи по теме
У Києві затвердили перелік аптек, що працюватимуть цілодобово під час знеструмлень
У Києві затвердили перелік аптек, що працюватимуть цілодобово під час знеструмлень

Зазначається, що шість аптек, розташованих на базі міських лікарень на лівому та правому берегах Києва, забезпечені резервними джерелами живлення.
19.01 — 260

Освітлення на вулиці стане менше: Київ посилює економію електроенергії
Освітлення на вулиці стане менше: Київ посилює економію електроенергії

У Києві відсьогодні, 16 січня, обмежать освітлення на вулиці. В окремих місцях вмикатимуть тільки половину ліхтарів.
16.01 — 232

Майже третина Києва залишилася без тепла через атаку РФ
Майже третина Києва залишилася без тепла через атаку РФ

Внаслідок комбінованої атаки Росії на Київ 27 грудня майже третина столиці залишилася без теплопостачання.
27.12.25 — 219