Контракты.ua

926  —  25.03
У США пояснили, чому Байден не телефонує Зеленському
У США пояснили, чому Байден не телефонує Зеленському

Президент США Джо Байден досі не подзвонив українському президенту Володимиру Зеленському, бо "дзвінок повинен бути підкріплений діями".

Про це заявив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент в коментарі виданню Голос Америки.

Відповідальний за політику США щодо України Кент очікує, що найближчим часом між Байденом і Зеленським все-таки відбудеться розмова.

"Важливо розуміти: дзвінок, враховуючи його символічність, повинен бути підкріплений діями... Ми хочемо, щоб Україна досягла успіху... Але для цього успіху повинні бути правильні дії і правильні реформи", - сказав він.

На питання про те, як президент України і його адміністрація, на думку Кента, справляються з узятими на себе зобов'язаннями, заступник помічника глави Держдепу відповів: "Я б сказав, що найголовніше - це щоб президент Зеленський виконував пріоритети і свої обіцянки, які він дав українському народові, адже саме вони його вибрали". Кент нагадав, що Зеленський і його партія прийшли до влади, обіцяючи українцям реформи і зміни.

Статьи по теме
"Розворот на Схід". Велике будівництво по-грузинському: Україні є над чим замислитись

Геннадій Друзенко: Грузію можна і варто любити просто так. Любити до церозу печінки за її неймовірну красу та щирість її мешканців. За фантастичне вино! За засніжені гори! Але для українців Сакартвело подеколи – це ще й можливість зазирнути у своє недалеке майбутнє. Грузини раніше за нас зробили мирну революцію, раніше за нас почали форсовану вестернізацію, перші випробували на собі зашморг російської "дружби", завжди були на півкроку попереду нас на шляху "євроатлантичної інтеграції".
20.07 — 895

США и Германия договорились: Украина получит инвестиции в обмен на
США и Германия договорились: Украина получит инвестиции в обмен на "Северный поток-2"

В Украину инвестируют деньги для увеличения энергоэффективности, а оператор Nord Stream 2 AG сможет избежать санкций США.
20.07 — 587

Тихановська назвала теми переговорів з владою США
Тихановська назвала теми переговорів з владою США

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська в ході свого візиту в США, який розпочався напередодні, планує обговорити низку питань, що стосуються, зокрема, допомоги білорусам в отриманні американських віз.
19.07 — 798