Контракти.ua

1167  —  13.03.21
Активісти анонсували нову акцію протесту на підтримку Стерненка
Активісти анонсували нову акцію протесту на підтримку Стерненка

Активісти анонсували нову акцію протесту на підтримку засудженого до семи років Сергія Стерненка. Вона відбудеться 20 березня о 19:00 біля Офісу президента.

Про це йдеться на офіційному Telegram-каналі активіста.

Там наголосили, що акція під назвою Не чуєш? Побачиш відбудеться в день народження Стерненка на Банковій, оскільки президент Володимир Зеленський «вирішив ігнорувати мирний протест».

«20 березня — день народження Сергія. Проте свої 26 років він змушений зустрічати у тюрмі. Президент вирішив повністю ігнорувати наш з вами мирний протест. Ми чекали два тижні. Тож на Сергієвий день народження ми трохи посвяткуємо, запалимо і нагадаємо президенту про його обов’язки перед народом України», — ідеться в анонсі.

Активісти додали, що о 23:00 буде «сюрприз від Стерненка», закликали тепло одягатися та брати з собою все те, що зазвичай потрбіно «на довгі прохолодні події».

Окрім того, там наголосили не брати з собою дітей та домашніх тварин.

Акції на підтримку Стерненка біля Офісу президента відбулися 23 лютого та 27 лютого, остання закінчилася біля Офісу генерального прокурора. 9 березня прихильники активіста провели акцію біля резиденції Зеленського в Кончі-Заспі.

Протестувальники закликали президента негайно звільнити Стерненка, оновити судову систему і перезапустити Вищу раду правосуддя та обрати нових членів судових органів на чесному конкурсі.

Статьи по теме
Зачем Зеленский
Зачем Зеленский "приказал освободить Юг"?

Константин Машовец: Зачем Министр обороны Украины озвучил в публичной плоскости этот приказ? Хотят предупредить врага? В некотором смысле, да, хотят. Причём, не только врага... но и наших союзников и партнёров. Дело вот в чём...
11.07.22 — 2462

Протестів у Росії не буде, вони підтримують цю війну, - Буданов
Протестів у Росії не буде, вони підтримують цю війну, - Буданов

Більшість росіян підтримують війну в Україні, в тому числі ракетні удари по цивільній інфраструктурі. Тому ніяких протестів в Росії не буде.
05.07.22 — 1305

Після провалу російської “спецоперації” українським миротворцям доведеться наводити порядок у РФ — Арестович
Після провалу російської “спецоперації” українським миротворцям доведеться наводити порядок у РФ — Арестович

Військовий експерт прогнозує “спеціальну операцію” на території Росії, яка почнеться після того, як ЗСУ перейдуть у рішучий наступ.
03.07.22 — 1081