Контракти.ua

810  —  05.03.21
У Києві добудують Дарницький міст
У Києві добудують Дарницький міст

Дарницький залізнично-автомобільний міст у Києві добудують цьогоріч. Про це домовились «Укравтодор» та «Укрзалізниця», якій належить цей об’єкт.

Роботи розпочнуть влітку і за амбітними планами завершать до кінця цього року. Фактично, залишилось звести лише з’їзди за лівому березі Дніпра. За приблизними підрахунками на добудову потрібно 30 мільйонів євро – зясували в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

««Укравтодор» буде надавати консультаційну допомогу «Укрзалізниці» при будівництві розв’язок Дарницького мосту на лівому березі. Вартість досить скоро буде зрозуміла, коли ми зайдемо в експертизу, ми вже будемо розуміти, скільки коштів це вимагатиме», – розповів Олександр Кубраков, голова Держагентства автомобільних доріг України.

«Проблема в тому, що він повністю не інтегрований в дорожню систему міста – є з’їзди, заїзди на правому березі, а на лівому немає – є тільки одна пряма, яка закінчується таким тупиковим розгалудженням, і це дуже не зручно для автомобілістів», – пояснив Володимир Жмак, голова правління АТ «Укрзалізниця».

Статьи по теме
Рейтинг шкіл Києва: куди віддавати дитину 2022 року
Рейтинг шкіл Києва: куди віддавати дитину 2022 року

ТСН.ua зібрав актуальну інформацію про умови приймання до першого класу та склав рейтинг шкіл Києва у різних районах за підсумками результатів ЗНО випускників навчальних закладів торік.
11.08 — 2923

70% дітей готові. Стало відомо, як працюватимуть школи Києва з 1 вересня
70% дітей готові. Стало відомо, як працюватимуть школи Києва з 1 вересня

У Києві з 1 вересня відкриються більшість шкіл. Близько 70% батьків хочуть, щоб їхні діти сіли за парти навчальних закладів.
04.08 — 453

"Місто тепер тільки для автомобілів": реакція киян на зупинку транспорту під час повітряної тривоги

Від 1 серпня весь столичний наземний транспорт під час тривоги має зупинитися і випустити пасажирів.
04.08 — 2812