Контракти.ua

1817  —  18.02.21
В ОБСЄ не підтримали ініціативу РФ про "Мінськ-2"
В ОБСЄ не підтримали ініціативу РФ про

  Країни-учасниці ОБСЄ не підтримали ініціативу Росії прийняти заяву на підтримку реалізації резолюції Радбезу ООН щодо виконання мінських угод.

Про це повідомив у четвер, 18 лютого, постійний представник РФ при ОБСЄ Олександр Лукашевич, пише ТАСС.
"На превеликий жаль, ініціатива не отримала підтримки представників цілої низки країн, які переслідували, судячи з усього, мету продавити своє бачення, яке не має нічого спільного з вмістом резолюції і текстом комплексу заходів", - сказав представник РФ.
Своєю чергою, спецпредставник голови ОБСЄ Хайді Грау за підсумками вчорашнього засідання ТКГ заявила, що для імплементації сінських домовленостей будуть потрібні додаткові зусилля і політична воля сторін.
Вона констатувала, що останнім часом ситуація на Донбасі загострилася.
"Я закликаю учасників робочої групи проявити політичну волю до компромісів і взаємних поступок з метою зближення позицій", - заявила Грау.

 

Статьи по теме
Танкери РФ масово прямують через Ла-Манш: Британія обіцяє
Танкери РФ масово прямують через Ла-Манш: Британія обіцяє "рішучі заходи"

Щонайменше вісім підсанкційних нафтових танкерів зараз рухаються через Ла-Манш. Це відбувається попри те, що уряд Британії оголосив про боротьбу з "тіньовим флотом".
31.01 — 232

НАТО забере військових з кордону з РФ та Білоруссю: хто охоронятиме східний фланг Альянсу
НАТО забере військових з кордону з РФ та Білоруссю: хто охоронятиме східний фланг Альянсу

НАТО готує революцію в обороні своїх східних кордонів. На кордонах Альянсу ворога зустрічатимуть не люди, а роботи, дрони та розумні сенсори.
25.01 — 236

Мерц озвучив, як має закінчитись війна в Україні: чи погодиться РФ
Мерц озвучив, як має закінчитись війна в Україні: чи погодиться РФ

Фрідріх Мерц скептично налаштований щодо згоди з боку Росії.
09.01 — 679