Контракти.ua

708  —  13.02.21
Школи та садочки Києва з понеділка відновлять роботу
Школи та садочки Києва з понеділка відновлять роботу

Із 15 лютого всі школи та садочки Києва відновлюють роботу у звичайному режимі.

Про це повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За прогнозами синоптиків, рясні снігопади в Києві припиняться, і на зміну їм прийде морозна погода.

"Комунальні служби за вихідні налаштовані подолати наслідки опадів, тож місто повернеться до звичного ритму життя", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, за рішенням столичної влади через негоду в столиці садки і школи не працювали у четвер та п’ятницю.

За прогнозом синоптиків, 15-18 лютого в Україні очікується холодна без опадів погода, з мінімальною температурою вночі від -20 до -28 градусів, на Волині та Рівненщині - до -30 градусів. У південних та східних областях від -15 до -18 градусів морозу.

Статьи по теме
До України суне похолодання: де вдарить мороз і засипле снігом
До України суне похолодання: де вдарить мороз і засипле снігом

Найближчими днями в Україні очікується хмарна і прохолодна погода, в низці областей — помірні дощі, подекуди з мокрим снігом.
13.12 — 224

Чи будуть морози та сніг в Україні цієї зими — прогноз синоптикині
Чи будуть морози та сніг в Україні цієї зими — прогноз синоптикині

Морози взимку будуть нетривалими, а снігу, який би утворив стійкий покрив, цього року очікувати не варто.
07.12 — 252

Морози і штормовий вітер: синоптикиня розповіла, якою буде погода 6-7 грудня
Морози і штормовий вітер: синоптикиня розповіла, якою буде погода 6-7 грудня

Святкові вихідні в Україні пройдуть під знаком поступового зниження температури. У день святого Миколая та неділю очікується сильний рвучкий вітер.
06.12 — 203