Контракты.ua

1120  —  10.02.21
Зеленський хотів би замінити спікера Ради
Зеленський хотів би замінити спікера Ради

Президент Володимир Зеленський хотів би бачити на посаді голови Верховної Ради чинного віцеспікера Руслана Стефанчука. Останнього спеціально для цього готують.

Про це повідомляє Українська правда.

Причина заміни спікера – самостійність чинного голови Разумкова. Той начебто має власні політичні амбіції та намагається не залежати від Офісу президента. Саме це і не подобається людям на Банковій.

Зазначається, що Стефанчук наразі виглядає найбільш прийнятною кандидатурою на посаду спікера, проте йому не вистачає медійності.

"Як розповідають в оточенні Зеленського, президент був би не проти підсадити Стефанчука на щабель вище у парламентській ієрархії. Але є проблема – цей щабель уже зайнятий", – йдеться у матеріалі УП.

Водночас, форсувати питання заміни спікера наразі не будуть, оскільки для цього треба публічно пояснити, що не так із Разумковим та знайти голоси на підтримку Стефанчука.

Статьи по теме
Запобігти нападу РФ. Байден поговорив з Путіним і Зеленським: підсумки
Запобігти нападу РФ. Байден поговорив з Путіним і Зеленським: підсумки

Президент США Джо Байден провів телефонні переговори з президентами Володимиром Путіним і Володимиром Зеленським. Глава Білого дому дав зрозуміти, що Сполучені Штати і союзники дадуть рішучу відповідь, якщо Росія продовжить вторгнення в Україну, сторони продовжать діалог щодо "гарантій безпеки".
04.01 — 1135

Чалий розповів, чим закінчиться справа Порошенка
Чалий розповів, чим закінчиться справа Порошенка

Справою проти п’ятого президента України Петра Порошенка українців відволікають від багатьох питань.
27.12.21 — 2848

"Жарти закінчилися". Порошенко звернувся до українців через дії влади

П’ятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко вважає, що влада перетнула "червоні лінії". Він також звернувся до українців через підозру у держзраді.
22.12.21 — 529