Контракты.ua

731  —  09.02.21
В ООН з’ясували, звідки Північна Корея бере гроші на ядерну зброю
В ООН з’ясували, звідки Північна Корея бере гроші на ядерну зброю

Уряд Північної Кореї (КНДР) фінансує свою ядерну програму за рахунок діяльності на чорному ринку, що серед іншого включає в себе кібер-крадіжки, які за дванадцять місяців до листопада 2020 року принесли приблизно 316 мільйонів доларів США.

Про це йдеться у конфіденційному звіті ООН, поширеному серед членів Ради Безпеки, передає Sky News з посиланням на Associated Press.

Зазначається, що звіт зробили незалежні спостерігачі за санкціями проти КНДР та передали його членам Радбезу ООН 8 лютого.

Згідно з документом, Північна Корея "виробляла матеріал, що розщеплюється, підтримувала ядерні потужності та модернізувала свою балістичну ракетну інфраструктуру". Спостерігачі закликали Раду Безпеки запровадити санкції проти чотирьох північнокорейських чоловіків: Чое Сонг Чол, Ім Сонг Сун, Пак Хва Сонг і Хван Кіл Су.

Санкції Ради Безпеки ООН неухильно зростали після першого випробувального вибуху ядерного пристрою в КНДР в 2006 році, і сьогодні більшість експорту та імпорту країни стикаються з серйозними обмеженнями.

Згідно з доповіддю, Північна Корея все ще може ухилятися від санкцій ООН та розробляти свою зброю, а також незаконно ввозити рафіновану нафту, отримувати доступ до міжнародних банківських каналів та здійснювати "зловмисну ​​кібернетичну діяльність".

З 2015 по 2016 рік серія складних кібер-грабежів, націлених на глобальну службу обміну фінансовими повідомленнями SWIFT, дозволила північнокорейським хакерам з "Lazarus Group" викрасти мільйони доларів.

Статьи по теме
На основі чого РФ одноосібно привласнила права СРСР? Як Росія забула вступити в ООН
На основі чого РФ одноосібно привласнила права СРСР? Як Росія забула вступити в ООН

Борис Бабін: Маємо нову характерну заяву найвищого рівня з Москви, тепер вже про фантомне радянське майно в третіх країнах, яке саме Україна нібито "не віддала" Росії після 1991 року. Якщо я вірно зрозумів, нинішні поширені ТАСС бідкання російського керманича, усі драматичні події в Росії 90-х років, виявляється, зумовлені саме коварною Україною. Щось ці заяви, в рамках історичних аналогій, дуже нагадують. Але я все ж не про нову, тепер вже кремлівську, Dolchstoßlegende, а геть про інше.
12.12.21 — 715

В ООН назвали п’ять факторів, які сприяють поширенню голоду
В ООН назвали п’ять факторів, які сприяють поширенню голоду

Поширенню голоду на земній кулі сприяють п'ять факторів: COVID-19, мінливість клімату, конфлікти, вартість та доступність здорового харчування, а також уповільнення економіки та її спади. Лише через COVID-19 ще 140 млн людей опинилися за межею бідності.
18.10.21 — 1057

Байден оголосив про закінчення ери війн
Байден оголосив про закінчення ери війн

Президент США Джо Байден оголосив про закінчення ери "безжальних війн". Виступаючи на Генасамблеї ООН у вівторок, 21 вересня, він заявив про початок ери "безжальної дипломатії" після виходу американського контингенту з Афганістану.
21.09.21 — 41233

Еще материалы раздела «Мир»
Глава МЗС Німеччини допустила заходи проти "Північного потоку-2" у разі вторгнення Росії в Україну  17.01
США і НАТО готові до переговорів  17.01
Волкер оцінив ймовірність нового вторгнення Росії в Україну у 70%  17.01
Росія перекидає у бік України «Іскандери» – CIT  16.01
Відповідають стандартам оборони НАТО: дві країни можуть швидко приєднатися до Альянсу  14.01
"Практично немислима": у Латвії оцінили ймовірність війни між Росією та НАТО  13.01
"Ми не повернемося до цього": Блінкен заявив про наміри Путіна відновити Радянський Союз  11.01
Тривали майже 8 годин. У Женеві завершилися переговори США та Росії щодо "гарантій"  10.01
Аналогів немає. Розгінний блок Персей російської ракети впав у Тихий океан  10.01
Жителі Алмати заявляють, що на поразку стріляють російські "миротворці" ОДКБ  10.01