Контракти.ua

836  —  02.02.21
Україна перейде до адаптивного карантину — міністр
Україна перейде до адаптивного карантину — міністр

Міністерство охорони здоров’я винесе на розгляд уряду постанову про перехід країни до адаптивного карантину.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Щодо до повернення до звичайного життя. Згідно з нашою стратегією ми хочемо перейти до адаптивного карантину. Ми зробили розрахунки і відповідно найближчим часом винесемо на засідання Кабінету Міністрів цю постанову. На сьогодні, наприклад, по тих показниках, які були по рівнях захворюваності, у нас немає жодної адміністративної територіальної одиниці, яка була б у червоній зоні», - сказав Степанов.

Статьи по теме
У Києві зафіксовано високий рівень заражень на грип та ГРВІ серед школярів
У Києві зафіксовано високий рівень заражень на грип та ГРВІ серед школярів

За останній тиждень у столиці зареєстрували 11 565 нових випадків захворювань на грип, ГРВІ та COVID-19, що на 22,7% більше порівняно з попереднім тижнем.
04.02 — 453

У Києві можуть закрити школи через грип
У Києві можуть закрити школи через грип

У Києві зростає захворюванність на грип та ГРВІ серед дітей. Тому в столиці можуть закрити школи.
06.02.24 — 502

В Україні скасували
В Україні скасували "ковідні" обмеження. МОЗ відповіло на найпоширеніші питання

Після скасування карантинних обмежень, COVID-сертифікати припинили бути обов'язковими під час відвідувань публічних місць.
15.07.23 — 620