Контракти.ua

892  —  22.01.21
Школярі Києва повертаються за парти
Школярі Києва повертаються за парти

З понеділка, 25 січня, у столичних школах поновлюється навчання.

Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

"Всі школи Києва готові до відновлення навчального процесу. У закладах впровадили оновлений санітарний регламент. Місто в повному обсязі забезпечило всі комунальні заклади дезінфікуючими засобами, а також розробило чіткий механізм дій у разі виявлення спалахів захворювання в навчальних закладах", - розповів він.

Водночас він запевнив, що якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, то буде застосована змішана система навчання - коли на дистанційне навчання відправлятимуть не всіх школярів, а окремі класи, чи закриватимуть на карантин окремі школи.

Статьи по теме
Київ атакують вітрянка та кашлюк: що спричинило інфекції і чи зупинять навчання у школах
Київ атакують вітрянка та кашлюк: що спричинило інфекції і чи зупинять навчання у школах

Головний санлікар запевняє, що епідемії немає, але погоджується, що кількість хворих чимала.
21.04.24 — 817

У КМВА визначили дату останнього дзвоника у школах Києва
У КМВА визначили дату останнього дзвоника у школах Києва

У школах Києва цього року пролунає останній дзвоник 31 травня, оскільки заклади працювали за освітніми програмами згідно з графіком та не змінювали терміни канікул.
18.04.24 — 587