Контракты.ua

1927  —  18.01.21
Трамп в останній день президентства хоче амністувати близько 100 осіб, його соратники "продають" місця в списку
Трамп в останній день президентства хоче амністувати близько 100 осіб, його соратники

У вівторок, в останній день перед інавгурацією нового президента США Джо Байдена, чинний глава Білого дому планує підписати близько 100 помилувань.

Про це повідомили CNN одразу три джерела, обізнані з планами Трампа.

«Це буде велика серія помилувань, що включатиме злочинців у економічній сфері, гучних реперів, а також інших осіб», - уточнюється в повідомленні.

Щонайменше два джерела підтвердили, що в неділю в Білому домі відбулася нарада, на якій були уточнені списки помилувань. New York Times з посиланням на джерела та документи пише, що соратники Трампа намагаються використовувати останні дні його президентства для заробітку на лобіюванні помилувань.

За даними видання, вони нібито збирають гроші зі злочинців та їхніх посібників, щоб підштовхнути Білий дім до помилувань. Як приклад видання назвало ім'я колишнього федерального прокурора Бретта Толмана, котрий консультував Білий дім. Він "монетизував свою роботу з помилувань, зібрав десятки тисяч доларів, а, можливо, і більше, в останні тижні". Про те, чи в курсі сам президент такої схеми, не повідомляється.

При цьому зазначається, що Трамп натякав своїм помічникам, що може внести в список помилуваних осіб своє власне прізвище.

Статьи по теме
Запад есть Запад, Восток есть Восток, и с мест они не сойдут. Демонстративное неповиновение
Запад есть Запад, Восток есть Восток, и с мест они не сойдут. Демонстративное неповиновение

Илья Куса: Интересное наблюдение в международной реакции на войну в Украине: множество стран, не входящих в так называемый "Запад", раздраженно экстраполируют ситуацию на себя. И это не просто прихоть отдельных лидеров, это системный тренд.
06.05 — 643

«Він нікого не слухає». Експосол США у Москві вважає, що Путін приречений
«Він нікого не слухає». Експосол США у Москві вважає, що Путін приречений

Експосол США у Москві, директор Інституту Фрімена-Сполі з міжнародних досліджень Стенфордського університету Майкл Макфол вважає, що режим глави Кремля Володимира Путіна приречений.
01.05 — 3777

У росії від вторгнення в Україну програли всі - експосол США
У росії від вторгнення в Україну програли всі - експосол США

У росії немає жодного переможця від вторгнення в Україну: програли путін, силовики, спецслужби, олігархи, середній клас.
30.04 — 666