Контракти.ua

3407  —  27.03.20
Шесть миллиардов евро – на помойку: коронавирус похоронил цветочный бизнес Нидерландов
Шесть миллиардов евро – на помойку: коронавирус похоронил цветочный бизнес Нидерландов

Половина мирового цветочного рынка – именно голландские цветы.

Пока победивший коронавирус Китай спасает экономику, европейская весенняя красота отправляется на помойку. Пандемия коронавируса похоронила цветочный бизнес Нидерландов.

Продажи упали почти до нуля, поэтому цветоводы вынуждены уничтожать до 80% своей продукции. В жертву бульдозерам отдают миллионы тюльпанов, роз, хризантем. Некоторые фермеры просто раздают растения даром, в основном медикам, которые помогают стране бороться с недугом.

В прошлом году экспорт этого товара принес Нидерландам шесть миллиардов евро, ведь половина мирового рынка – именно голландские цветы – рассказали в новостях «Сегодня» на телеканале «Украина». Нынешние убытки только начинают подсчитывать.

Статьи по теме
"Викинув 4 тисячі співробітників": Арестович прокоментував відмову Ахметова від медіабізнесу

Наразі радник голови офісу президента пропонує подивитися, як бізнесмен Рінат Ахметов буде прощатися із співробітниками медіа.
14.07 — 2069

Favbet сплачує податки до держбюджету, не працює в рф і білорусі та не приймає ставки від громадян цих країн
Favbet сплачує податки до держбюджету, не працює в рф і білорусі та не приймає ставки від громадян цих країн

Українська компанія Favbet звертається до українських ЗМІ з проханням не розповсюджувати недостовірну інформацію щодо своєї діяльності. Хвиля чорного піару з фейковою інформацію щодо «несплати податків» та «співпраці з рф»  має наклепницький характер та не відповідає дійсності.
25.05 — 5365

"Січ" серед зірок. Україна зібралася заробити на космосі

Про те, як отримати прибуток від космічних програм думає вже не тільки Ілон Маск і його компанія SpaceX. Всесвіт перестає бути місцем для обраних, незабаром туристичні подорожі навколо планети стануть таким же звичним явищем, як поїздки маршруткою. За це вже готові платити сотні тисяч доларів, як і за інші космічні товари. Наприклад, супутникові знімки. І тут Україна може позмагатися з іншими, маючи унікальні космічні технології.
08.06.21 — 1560