Контракти.ua

1081  —  18.10.19
Бюджет-2020 прошел первое чтение
Бюджет-2020 прошел первое чтение

Верховная Рада на заседании в пятницу, 18 октября, приняла в первом чтении закона о государственном бюджете на 2020 год.

Такое решение поддержали 255 народных депутатов.

Как отметил премьер-министр Алексей Гончарук, правительство подготовит ко 2 ноября проект государственного бюджета ко второму чтению с учетом обновленных показателей макроэкономического прогноза.

Стоит отметить, что к проекту бюдета подали почти 2200 поправок, 772 из которых комитет предложил учесть полностью или частично, 1404 предложения - отклонить.

Согласно законодательству, первое чтение должно состояться до 20 октября, второе – до 20 ноября, а третье (если понадобится) – до 25 ноября. Крайний срок принятия бюджета – 1 декабря.

Статьи по теме
Рада провалила розгляд законопроектів, важливих для ЄС і МВФ
Рада провалила розгляд законопроектів, важливих для ЄС і МВФ

Верховна Рада не змогла включити до порядку денного законопроекти, важливі для отримання коштів від ЄС та підтримки МВФ. Для їх розгляду не вистачило голосів нардепів.
15.01 — 244

Рада має забезпечити дві речі законом про вибори під час війни, - Стефанчук
Рада має забезпечити дві речі законом про вибори під час війни, - Стефанчук

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що для проведення виборів після війни Україні потрібен окремий закон, який має одночасно гарантувати безпеку громадян і повну демократичність виборчого процесу.
24.12.25 — 264

Втрати РФ зросли на 30%: ЗСУ стримують наступ біля Покровська та Мирнограда
Втрати РФ зросли на 30%: ЗСУ стримують наступ біля Покровська та Мирнограда

Сили оборони України продовжують виконувати завдання зі стримування російських військ у Покровській агломерації.
16.12.25 — 348