Контракти.ua

1075  —  22.09.19
США направит войска в Саудовскую Аравию
США направит войска в Саудовскую Аравию

Президент США Дональд Трамп одобрил отправку американских войск в Саудовскую Аравию после крупнейшей в истории королевства атаки на нефтяные объекты королевства.

Об этом сообщает Reuters.

В Пентагоне заявили, что миссия будет носить в основном оборонительный характер. Ее цель - укрепление противовоздушной и противоракетной обороны. Военное руководство США планирует привлечь к заданию "разумное количество служащих", а не тысячи бойцов.

Днями ранее коалиция арабских государств, возглавляемая Саудовской Аравией, отреагировала на атаку на нефтеперерабатывающий завод Saudi Aramco - и начала военную операцию в Йемене.

Статьи по теме
Пентагон анонсував найбільшу за останні десятиліття реорганізацію армії США, - WP
Пентагон анонсував найбільшу за останні десятиліття реорганізацію армії США, - WP

Чиновники Пентагона готують масштабні структурні зміни військового командування США. Вони передбачають звільнення частини посадовців та зниження рівня функцій штаб-квартир американської армії у світі.
вчера, 14:36 — 477

"США пропонують нам "Будапешт 2": політолог оцінив, чи піде Зеленський на територіальні поступки

Наразі у процесі мирного врегулювання є два ключові питання — гарантії безпеки для України й територіальні поступки. США пропонують Україні той самий «Будапештський меморандум», який матиме іншу назву.
16.12 — 410

"Трамп задоволений": ЗМІ дізналися деталі переговорів України та США в Берліні

Президент США Дональд Трамп залишився задоволений переговорами між українською та американською делегаціями в Берліні. Майже всі питання було врегульовано.
16.12 — 215