Контракти.ua

597  —  27.05.19
Нацбанк увеличил выкуп валюты на межбанке в 3,2 раза
Нацбанк увеличил выкуп валюты на межбанке в 3,2 раза

Национальный банк в период со 20 по 24 мая купил на межбанковском валютном рынке 70 миллионов долларов, что в 3,2 раза больше объема, выкупленного неделей ранее.

Об этом сообщается на сайте НБУ.

Согласно сообщению, центробанк купил валюту с использованием инструмента matching: 40 млн долл - по наилучшей цене купли-продажи, 30 млн долл - по единому курсу.

Напомним, в конце апреля Нацбанк увеличил плановые объемы интервенций по покупке валюты на межбанковском валютном рынке с 15 млн долл до 20 млн долл в день.

Также сообщалось, что с начала года объемы торгов на межбанковском валютном рынке на фоне валютной либерализации и снятия ряда ограничений для бизнеса выросли почти на 40%.

Статьи по теме
НБУ вперше за півтора року знизив облікову ставку – з 15,5% до 15%
НБУ вперше за півтора року знизив облікову ставку – з 15,5% до 15%

Правління Національного банку України вирішило розпочати цикл помʼякшення процентної політики, ураховуючи стійке зниження інфляційного тиску та зменшення ризиків, пов’язаних із зовнішнім фінансуванням.
29.01 — 168

В українців побільшало готівки
В українців побільшало готівки "на руках": топ банкнот серед населення

За 2025 рік обсяг готівки в обігу в Україні зріс на 12,6% і станом на 1 січня 2026 року досяг 926,3 млрд гривень. Це на 103,9 млрд гривень більше, ніж роком раніше.
21.01 — 236

Ціни зростатимуть повільніше: НБУ змінив прогноз щодо інфляції у 2025 році
Ціни зростатимуть повільніше: НБУ змінив прогноз щодо інфляції у 2025 році

Національний банк України (НБУ) покращив прогноз щодо зростання споживчих цін в Україні у 2025 році до 9,2%. У липні центробанк прогнозував інфляцію на рівні 9,7%.
23.10.25 — 272