Контракти.ua

712  —  13.03.19
Европарламент рекомендует назначить спецпредставителя ЕС по вопросам Украины
Европарламент рекомендует назначить спецпредставителя ЕС по вопросам Украины

Европейский парламент принял в среду резолюцию с рекомендацией назначить специального представителя ЕС по Украине.

В документе говорится, что на этого спецпредставителя будет возложена, в первую очередь, тематика Крыма и Донбасса, сообщает "Інтерфакс-Україна".

 

Спецпредставитель также будет отвечать за мониторинг ситуации с правами человека "на оккупированных территориях", за реализацию минских соглашений, снижение напряженности в районе Азовского моря и защиту прав "перемещенных в собственной стране лиц", отмечается в резолюции Европарламента.

Напомним, в середине февраля министры иностранных дел ЕС определили сферы, в которых Евросоюз окажет поддержку украинским регионам в районе Азовского моря.

Ранее министр иностранных дел Павел Климкин заявлял, что помощь Украине ЕС планирует сделать главным ответом на азовский кризис.

Статьи по теме
Зеленський відповів, чи довіряє Трампу і США вести мирні переговори
Зеленський відповів, чи довіряє Трампу і США вести мирні переговори

Зеленський заявив, що хоча президент США «точно хоче закінчити війну», його бачення відрізняється від українського.
09.12 — 211

Зеленський та Буданов визначили акценти, які важливі в процесі переговорів зі США
Зеленський та Буданов визначили акценти, які важливі в процесі переговорів зі США

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з керівником Головного управління розвідки Кирилом Будановим. Визначили деякі акценти, які важливі в процесі переговорів зі США.
29.11 — 224

ЗАЕС потребуватиме
ЗАЕС потребуватиме "особливого статусу" в разі встановлення миру в Україні, - Гроссі

Запорізька атомна електростанція потребуватиме "особливого статусу" та угоди про співпрацю між Україною та РФ, якщо буде досягнуто мирної угоди.
26.11 — 232

Еще материалы раздела «Україна»
"Абсолютно різне розуміння": Зеленський розкритикував США через довіру вкидам росіян  сегодня, 08:44
Донбас і вибори під час війни: що обговорюють у мирному плані та навколо нього  вчера, 19:38
Свириденко анонсувала аудит оборонних підприємств у грудні  вчера, 10:01
Мирний план скоротили до 20 пунктів, США шукають компроміс щодо територій, - Зеленський  09.12
Зеленський відповів, чи довіряє Трампу і США вести мирні переговори  09.12
Світла буде більше. Графіки відключень скоротять по всій країні  09.12
Буданов відповів, чи здатне ГУР прослуховувати кремлівських топів  07.12
В Україні планують збільшити кількість військових капеланів  07.12
Буданов про переговори в Абу-Дабі: вони мають бути в тіні  06.12
Зеленський чекає на "повну інформацію" від США про зустрічі у Москві — переговори тривають  05.12