Контракти.ua

1974  —  07.02.19
Асистент Google тепер може відразу перекладати розмову. З української теж
Асистент Google тепер може відразу перекладати розмову. З української теж

В асистента компанії Google з’явилась функція, завдяки якій девайс може перекладати розмову «на льоту».

Як пише TechCrunch, тепер можна поставити гаджет, на якому встановлений Google-асистент, між двома людьми, які розмовляють різними мовами, і девайс буде працювати перекладачем.

 

Поки що таку функцію тестували переважно у готелях. Google ще не анонсувала її запуск, але на сайті компанії вже з’явилася інформація про таку функцію. Видання випробувало її, і перекладач спрацював. TechCrunch вважає, що таке оновлення стане важливим для розумної колонки Google Home.

Для того, щоб увімкнувся такий режим, потрібно сказати «Ей Google, будь моїм перекладачем» чи «Ей Google, допоможи мені поговорити італійською».

Саму команду треба говорити англійською, французькою, німецькою, японською чи іспанською.

Проте, коли програма запуститься, переклад може здійснюватися значно більшою кількістю мов: чеська, данська, голландська, англійська, фінська, французька, німецька, грецька, хінді, угорська, індонезійська, італійська, японська, корейська, мандаринська, польська, португальська, румунська, російська, словацька, іспанська, шведська, тайська, турецька, українська, в'єтнамська.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, як колонки з асистентом перетворилися на новий інформаційний канал і чому слухачам слід бути обачними.