Контракти.ua

3988  —  31.10.18
В Киеве мошенник создал фальшивое отделение банка
В Киеве мошенник создал фальшивое отделение банка

Преступник украл $120 тысяч и сбежал. В Киеве оперативниками полиции был задержан подозреваемый, завладевший незаконным путем средствами на сумму $120 тыс.

Об этом сообщает полиция Киева. Мошенник арендовал офис на первом этаже одного из домов на ул. Жилянской и переоборудовал его как отделение банка для VIP-клиентов и разместил объявление об обмене валюты по выгодному курсу. После того, как был обслужен первый клиент, злоумышленник сбежал со средствами пострадавшего.

Злоумышленник создал несуществующий банк, зарегистрировав его по документам как закрытое акционерное общество. В интернете несколько раз было размещено объявление о предоставлении “банком“ услуг VIP-клиентам по обмену валюты на сумму от $120 до $180 тыс.

Полиции удалось найти мошенника за несколько кварталов от места происшествия, в машине находились украденные доллары.

Преступнику грозит лишение свободы на срок от 5 до 12 лет за мошенничество в особо крупных размерах.

Статьи по теме
Рейтинг банків: де українці зберігають свої гроші
Рейтинг банків: де українці зберігають свої гроші

Станом на 1 травня 2023 року в 65 банках зберігалося 947,5 млрд гривень коштів фізичних осіб (з яких кошти до запитання - 586,7 млрд гривень). Найбільше вкладів у державному ПриватБанку - 337,8 млрд гривень.
12.06.23 — 836

Можливо, саме ресурсів із вашої сфери зараз не вистачає для перемоги, - Олександр Сосіс, Альянс Банк
Можливо, саме ресурсів із вашої сфери зараз не вистачає для перемоги, - Олександр Сосіс, Альянс Банк

Інститут ім. Голди Меїр та Альянс Банк із перших днів війни працюють у форматі волонтерського майданчика «Форум Добрих Справ». Благодійний хаб надав понад 60 тонн продуктів, медикаментів та побутової хімії на потреби населення, бійців тероборони та військових. Форум власним коштом забезпечив два розвідувальних підрозділи ЗСУ  усім необхідним: взуттям, бронежилетами, комплектами форми, спорядженням, тепловізорами і транспортом.  Також налагодили лінію психологічної допомоги "Стоп Паніка", у межах якої понад 20 волонтерів-психологів та психотерапевтів надають цілодобову допомогу в телефонному режимі.
27.07.22 — 5029

Жоден український банк не є зараз у стані проблемного, - АУБ
Жоден український банк не є зараз у стані проблемного, - АУБ

Голова Асоціації українських банків Андрій Дубас констатує, що вітчизняні банки вже тривалий час зазнають інформаційних атак від країни-агресора. Метою ініціаторів інформаційних диверсій є паніка. Хвилі фейків та бруду про українські банки – це диверсія, бо жоден український банк зараз не має  статусу проблемного.  
22.07.22 — 4996