Контракты.ua

2538  —  23.08.18
Гриценко вночі зустрічався з Порошенком – фото
Гриценко вночі зустрічався з Порошенком – фото

Таємна зустріч відбулася в ніч з 21-го на 22-ге серпня.

Таємна зустріч відбулася в ніч з 21-го на 22-ге серпня. Вона свідчить про співпрацю Гриценка і Порошенка, що може значити те, що Гриценко буде технічним кандидатом для діючого Президента і допоможе йому зберегти владу.

Фото – golos.ua

Фото – golos.ua

Ці кадри з’явилися на сторінках ресурсу golos.ua з коментарями «Насправді Гриценко - не більш ніж технічний кандидат Порошенка, який має вийти з ним у другий тур, після чого зняти свою кандидатуру у підтримку діючого Гаранта».

Можливо, звинувачення в корупції, які останнім часом лунають на адресу Гриценка, зробили ймовірними карні справи проти нього і підштовхнули його до співпраці з Порошенком.

Порошенко у свою чергу міг пообіцяти Гриценку закрити очі на його махінації з землею на посту міністра та повернути його у крісло міністра оборони після перемоги на виборах.

У свою чергу, в соціальних мережах теж дуже бурхливо сприйняли появу цих фото. Так, у скандально відомій групі «Реальний Грищ», яка була створена для збору доказів корупційних дій Гриценка, з’явився пост про те, що за союзом Порошенка та Гриценка може стояти колишній Президент України Віктор Ющенко: "Виявилось, що Гриценко технічний кандидат Порошенка, головне завдання якого зберегти Петра на посаді! І це не дивно, бо Порошенко кум Юща, а Ющ у свою чергу кум Грища... Саме Ющенко у свій час дав посаду міністра Гриценку... Одним словом "КУМОВСТВО"! Куми домовилися про збереження Порошенка у владі - і це має знати кожен!"

Сам Гриценко на своїй сторінці у Фейсбуці поспішив прокоментувати появи фото. Він заявив, що начебто в цю ніч він був у Запоріжжі. «Я цю ніч провів у готелі в Запоріжжі». Але користувачі мережі у своїх коментарях зразу зазначили, що від Запоріжжя до Київа лише година льоту, і ніхто не знає, коли були зроблені фото у Запоріжжі, якими Гриценко начебто хоче відхреститися від нічної зустрічі з Президентом.

Експерти вважають, що, перш за все, Гриценко потрібен Порошенку, щоб відтягнути на себе голоси Юлії Тимошенко.

«Якщо закрити очі на технічних кандидатів, реальний вибір доведеться все-таки робити між Тимошенко і Порошенком» - Алексей Рожнов.

Нагадаємо, що раніше на сайті УНІАН були опубліковані документи за підписом Гриценка, які можуть бути додані до матеріалів карної справи проти нього, а пізніше журналісти знайшли в родини Гриценка будинок в Конча-Заспі та чотири квартири в центрі Києва на десятки мільйонів, які могли бути придбані на гроші від корупційних схем.

 

Статьи по теме
У ПЦУ відповіли «московському патріархату», що назвав Томос «причиною» вторгнення рф
У ПЦУ відповіли «московському патріархату», що назвав Томос «причиною» вторгнення рф

У Православній церкві України переконані, що діяльність Української православної церкви московського патріархату (РПЦ в Україні) сприяла просуванню ідеології «русского мира», яка є фундаментом російської агресії проти України. Війна ж рф проти України розпочалася задовго до отримання Томосу.
17.05 — 1577

Є всі шанси зробити контрнаступ у Херсонській області переможним, - Грабський
Є всі шанси зробити контрнаступ у Херсонській області переможним, - Грабський

У Збройних сил України є можливість перейти в контрнаступ в Херсонській області. Однак для цього необхідно виконувати ті ж вимоги, які є у всіх правилах військового мистецтва.
17.05 — 522

Чи наважиться Білорусь напасти на Україну: відповідь військового експерта
Чи наважиться Білорусь напасти на Україну: відповідь військового експерта

Демонстраційні дії військових у Придністров'ї та Білорусі здійснюються для відвертання уваги. Атака окупаційних військ з цих напрямків малоймовірна.
17.05 — 1589