Контракти.ua

779  —  17.07.18
Трамп не упомянул Украину после встречи с Путиным
Трамп не упомянул Украину после встречи с Путиным

Американский лидер говорил о ситуации в Сирии, Иране, КНДР и т.д., но не упомянул ни конфликт на Донбассе, ни аннексию Крыма.  

Президент США Дональд Трамп ни разу не упомянул об Украине на итоговой пресс-конференции после встречи с президентом РФ Владимиром Путиным в Хельсинки. Об этом 16 июля, сообщает ТСН.

Отмечено, что американский лидер говорил о ситуации в Сирии, Иране, КНДР и т.д., но не упомянул ни конфликт на Донбассе, ни аннексию Крыма.

Трамп заявил, что встреча с Путиным была продуктивной, и он надеется на улучшение отношений с РФ по итогам разговора в Хельсинки.

Статьи по теме
Адміністрація Трампа тисне на ЄС, щоб блок відмовився використовувати активи РФ, - Politico
Адміністрація Трампа тисне на ЄС, щоб блок відмовився використовувати активи РФ, - Politico

Сполучені Штати Америки чинять тиск на низку країн ЄС, щоб блок відмовився використовувати заморожені активи РФ на потреби України. Якщо рішення не ухвалять, Київ може зіткнутися з економічними проблемами.
вчера, 19:56 — 207

Відповідь Трампу. Безкарність агресії РФ призведе до нових конфліктів, - комісар ЄС
Відповідь Трампу. Безкарність агресії РФ призведе до нових конфліктів, - комісар ЄС

Будь-який крок, спрямований на позбавлення Росії покарання за її злочини, буде історичною помилкою та призведе до нових конфліктів.
01.12 — 219

"Це повна зрада" України: Борис Джонсон розкритикував мирний план Трампа

Колишній прем’єр Британії Борис Джонсон заявив, що положення мирного плану США про військову «кастрацію» України є подарунком для Путіна.
23.11 — 252