Контракти.ua

728  —  18.06.18
Рада может 19 июня рассмотреть закон о Антикоррсуде
Рада может 19 июня рассмотреть закон о Антикоррсуде

Порошенко считает, что все дела о коррупционных преступлениях должны быть переданы в новосозданный Высший антикоррупционный суд.  

Президент Петр Порошенко надеется уже во вторник, 19 июня, подать в Верховную Раду законопроект о запуске Высшего антикоррупционного суда. Об этом он написал на своей странице в Facebook 17 июня.

"Надеюсь на то, что уже в понедельник Высший совет правосудия примет мой законопроект о запуске Высшего антикоррупционного суда, и во вторник я смогу зарегистрировать его в ВР как неотложный", - отметил Порошенко.

Статьи по теме
Рух
Рух "Чесно": розпочалася 15-та сесія Верховної Ради 9-го скликання. Це – рекорд

Сьогодні, 3 лютого, розпочалася 15-та сесія Верховної Ради 9-го скликання.
03.02 — 211

Угорщина увійшла до Ради миру США: Орбан підтвердив участь
Угорщина увійшла до Ради миру США: Орбан підтвердив участь

Угорщина отримала запрошення приєднатися до нового міжнародного органу, створеного США для реалізації мирного плану, що підкреслює роль країни в глобальних зусиллях із врегулювання конфліктів і мобілізації ресурсів для забезпечення стабільності.
19.01 — 177

Верховна Рада опинилася без тепла та води
Верховна Рада опинилася без тепла та води

Попри відсутність опалення та водопостачання, парламент продовжує роботу.
09.01 — 228