Контракти.ua

747  —  12.04.18
Нацбанк ожидает в этом году $9 миллиардов переводов из-за рубежа
Нацбанк ожидает в этом году $9 миллиардов переводов из-за рубежа

В Национальном банке ожидают, что денежные переводы в Украину из-за границы в 2018 году будут на уровне прошлого года, а именно - около 9 млрд долларов.

Об этом во время брифинга сказал заместитель главы НБУ Дмитрий Сологуб, сообщает Укринформ.

"Мы ожидаем, что денежные переводы из-за рубежа в этом году будут на уровне прошлого года", - сказал Сологуб.

Как сообщал Укринформ, в 2017 году денежные переводы в Украину из-за рубежа составили около 9,3 млрд долларов.

Статьи по теме
"Не копійка": Нацбанк хоче зміну назву монети - що пропонує

У разі позитивного рішення монети "копійка" та "шаг" перебуватимуть в обігу паралельно.
03.09.24 — 439

Зеленський вніс кандидатуру на пост голови НБУ
Зеленський вніс кандидатуру на пост голови НБУ

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт постанови про призначення Андрія Пишного на посаду голови Національного банку України.
06.10.22 — 653

Курсу на табло не буде: Нацбанк посилює вимоги до обмінників валюти
Курсу на табло не буде: Нацбанк посилює вимоги до обмінників валюти

Національний банк посилює вимоги до небанківських установ, що здійснюють торгівлю готівковою валютою. Курси валют можна буде дізнатися тільки в приміщеннях обмінників, а сам процес купівлі/продажу здійснюватиметься з обов'язковим відеоспостереженням.
30.07.22 — 1020