Контракти.ua

12770  —  22.01.18
МВФ повысил прогноз цен на нефть
МВФ повысил прогноз цен на нефть

Международный валютный фонд повысил прогноз мировых цен на нефть на 2018 год на 9,7 доллара по сравнению с предыдущим октябрьским прогнозом — до 59,9 доллара за баррель.

Об этом говорится в докладе фонда по мировой экономике World Economic Outlook, пишет Прайм.

"Предполагаемая средняя цена на нефть по прогнозу МВФ на основе фьючерсов (на 11 декабря 2017 года) 59,9 доллара за баррель в 2018 году и 56,4 доллара за баррель в 2019 году", - сказано в докладе.

МВФ в октябре снизил прогноз мировых цен на нефть на 2017 и 2018 годы на 1,6 доллара и 1,8 доллара за баррель — до 50,3 и 50,2 доллара соответственно.

Статьи по теме
МВФ вимагає підвищити деякі податки: рішення планують на січень
МВФ вимагає підвищити деякі податки: рішення планують на січень

Крім ухвалення держбюджету на 2026 рік, у програмі Міжнародного валютного фонду (МВФ) є ще дві попередні умови (prior actions), невиконання яких гальмуватиме затвердження нової програми для України.
вчера, 10:08 — 848

Допомога Україні від МВФ опинилась під загрозою: Politico розкрило деталі
Допомога Україні від МВФ опинилась під загрозою: Politico розкрило деталі

У Євросоюзі побоюються, що Міжнародний валютний фонд може скасувати фінансову підтримку Україні, якщо Бельгія не погодиться підтримати репараційний кредит ЄС на 140 мільярдів євро.
03.11 — 760

Як довго триватиме війна в Україні: МВФ погіршив очікування
Як довго триватиме війна в Україні: МВФ погіршив очікування

Міжнародний валютний фонд обговорює нову програму з Україною. Фонд виходить із припущення, що війна триватиме протягом усього 2026 року.
19.10 — 326