Контракти.ua

1011  —  19.12.17
Українські спортсмени мотоциклісти – серед перших у світі.
Українські спортсмени мотоциклісти – серед перших у світі.

У Києві відзначили кращих мотоциклістів 2017 року

16 грудня у Федерації мотоциклетного спорту України підбили підсумки 2017 року. В актовому залі Національного транспортного університету відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження переможців і призерів, володарів кубків чемпіонатів України, Європи та світу з усіх видів програм мотоциклетного спорту.

Серед нагороджених як добре відомі у світі спорту імена, так і зовсім юні спортсмени, які ще не раз нагадають про себе на міжнародних змаганнях: Володимир Тарасов – чемпіон Європи з мотокросу в класі OPEN, срібний призер у цьому ж класі Дмитро Асманов; володар 2 місця чемпіонату Європи з кантрі-кросу на квадроциклах і  срібний призер Кубку світу Богдан Зирін та Ярослав Товстик, який здобув 3 місце в чемпіонаті Європи. «На початку сезону просто хотілося виїхати та показати все, що я вмію! Коли я виграв другий етап і став лідирувати, то стало ясно, що я не хочу відпускати лідируючу позицію», - розповів Володимир Тарасов. Великі плани на майбутнє і в іншого українського призера: «Планую продовжувати у тому ж дусі, виступити на міжнародних змаганнях, можливо, взяти участь у чемпіонаті світу, знову спробувати свої сили на чемпіонаті Європи», - заявив Дмитро Османов.

Нагороди також отримали Микита Калінін за 10 місце в чемпіонаті Світу з шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонів у класі «Supersport-300», Ілля Михальчик, який  в загальному заліку чемпіонату Європи у класі «Superstok-1000» посів 9 місце, Максим Сагдієв та Сергій Малик, які встановили 2 світових рекорди на озері Боневіль у Сполучених Штатах Америки.

Допомагають мотокросерам Федерація мотоспорту України та небайдужі меценати. Переможців нагородила меценат і президент групи компаній «Петрус» Людмила Русаліна. «Я підтримую мотоспорт вже багато років і прекрасно знаю цих мужніх людей, які докладають титанічних зусиль, присвячують своє життя розвиткові мотоспорту в Україні. Вони роблять велику справу, я пишаюся, що наші спортсмени на міжнародному рівні отримали такі високі нагороди!», - зазначила Людмила Русаліна.

Почесні нагороди та подарунки від меценатів отримали також шановні ветерани мотоциклетного спорту та юніори, які вже у зовсім юному віці продемонстрували вагомі результати.

До досягнень 2017 року експерти також відносять повернення в Україну міжнародних змагань, чемпіонатів Світу та Європи, та поповнення української мотоциклетної родини спортсменами, які беруть участь у змаганнях  на квадроциклах, у видах програм кантрі-крос та баха.

З кожним роком до мотоциклетного спорту залучається все більше наших співгромадян, насамперед молоді, українські спортсмени показують хороші результати на всеукраїнських і міжнародних змаганнях, а також зростає матеріальна база та кількість трас, що відповідають вимогам Міжнародної мотоциклетної федерації.

Статьи по теме
Жодного дня без опадів: киян попереджають про несприятливу погоду
Жодного дня без опадів: киян попереджають про несприятливу погоду

Найближчими днями у столиці буде вітряно та періодично очікуються дощі й мокрий сніг.
04.02 — 276

Потепління до +11 та мокрий сніг: якою буде погода в Україні на початку лютого
Потепління до +11 та мокрий сніг: якою буде погода в Україні на початку лютого

За прогнозом Наталки Діденко, лютий розпочнеться відносно теплою погодою, проте через Україну переміщуватимуться атмосферні фронти, які принесуть дощі, мокрий сніг та посилення вітру.
01.02 — 256

На Київ насувається дощовий циклон: яка буде погода цього тижня
На Київ насувається дощовий циклон: яка буде погода цього тижня

В четвер кількість та інтенсивність опадів дещо зменшиться, але ситуація швидко зміниться.
24.10.23 — 389