Контракты.ua

3807  —  04.12.17
Константин Жеваго хочет купить телеканал - Княжицкий
Константин Жеваго хочет купить телеканал - Княжицкий

Миллиардер, владелец группы «Финансы и Кредит» Константин Жеваго планирует покупку телеканала «Эспрессо».

Об этом сказал основатель канала «Эспрессо», народный депутат Украины Николай Княжицкий в программе «HARD с Влащенко» на телеканале ZIK, отвечая на вопрос ведущей о прибыльности канала, пишет «Эспрессо».

«У нас канал в принципе доходный благодаря тому, что у нас размещается реклама предприятий, связанных с одной из групп, – сказал он. – Это группы, которые близки к предпринимателю Константину Жеваго. Он хочет купить наш канал. И, думаю, что произойдет то, что он его приобретет. Но пока ему это выгодно, потому что он рекламирует свои товары. А каналу это выгодно, потому что он прибыльный».

Сейчас владельцами телеканала «Эспрессо» (ООО «Астра финанс») является бывший премьер-министр Украины Арсений Яценюк, жена министра внутренних дел Украины Арсена Авакова Инна Авакова и жена народного депутата Николая Княжицкого Лариса Княжицкий.

Статьи по теме
Людяність, ментальне здоров'я, емпатія: як змінюється ставлення до персоналу в період пандемії.
Людяність, ментальне здоров'я, емпатія: як змінюється ставлення до персоналу в період пандемії.

Другий рік бізнес живе в надзвичайних умовах: дистанційний формат роботи та перехід спілкування в онлайн спричиняє брак соціалізації, а тривожність все частіше супроводжують життя співробітників. НR-спеціалісти переконують: персонал потребує не лише інших підходів і мотивації, ніж в допандемічні часи, але і емпатії, турботи та уваги до ментального здоров’я. Ми розпитали експертів в галузі НR та керівників українських компаній про нові виклики та те, як вони з ним справляються.
11.06 — 712

"Січ" серед зірок. Україна зібралася заробити на космосі

Про те, як отримати прибуток від космічних програм думає вже не тільки Ілон Маск і його компанія SpaceX. Всесвіт перестає бути місцем для обраних, незабаром туристичні подорожі навколо планети стануть таким же звичним явищем, як поїздки маршруткою. За це вже готові платити сотні тисяч доларів, як і за інші космічні товари. Наприклад, супутникові знімки. І тут Україна може позмагатися з іншими, маючи унікальні космічні технології.
08.06 — 1469

Група компаній «Петрус» судитиметься через наклеп в ЗМІ
Група компаній «Петрус» судитиметься через наклеп в ЗМІ

Особливості національного бізнесу, або Бий своїх, щоб світовий ринок жахався від усієї України
23.03 — 1288