Контракти.ua

2225  —  13.08.17
Стоимость Bitcoin перевалила за 4 тысячи долларов
Стоимость Bitcoin перевалила за 4 тысячи долларов

Криптовалюта Bitcoin (классический ее вариант) 13 августа установила новый рекорд – ее стоимость перевалила за 4 тысячи долларов.

Об этом пишет Ain.ua.

Как отмечается, в понедельник утром стоимость одного биткоина составляла 4,112 тысяч долларов.

На данный момент это самый высокий показатель в истории Bitcoin: по данным Coindesk, 12 августа стоимость всего на несколько часов превысила 4 тысячи долларов, но после обвалилась до 3,8 тысяч долларов.

Сейчас же Bitcoin установил для себя новую верхнюю планку – более 4,1 тысяч долларов. Общая капитализация криптовалюты составляет 67,1 млрд долларов.

Статьи по теме
"Можна так зробити з шаленими цінами в супермаркетах": як українці відреагували на заборону виставляти табло з курсом валют

У п'ятницю, 29 липня, Національний банк України заборонив інформувати про курси валют поза межами кас, тобто виставляти табло з курсом валют. У НБУ пояснили рішення необхідністю мінімізувати спекуляції на курсах валют.
31.07 — 1650

Можливо, саме ресурсів із вашої сфери зараз не вистачає для перемоги, - Олександр Сосіс, Альянс Банк
Можливо, саме ресурсів із вашої сфери зараз не вистачає для перемоги, - Олександр Сосіс, Альянс Банк

Інститут ім. Голди Меїр та Альянс Банк із перших днів війни працюють у форматі волонтерського майданчика «Форум Добрих Справ». Благодійний хаб надав понад 60 тонн продуктів, медикаментів та побутової хімії на потреби населення, бійців тероборони та військових. Форум власним коштом забезпечив два розвідувальних підрозділи ЗСУ  усім необхідним: взуттям, бронежилетами, комплектами форми, спорядженням, тепловізорами і транспортом.  Також налагодили лінію психологічної допомоги "Стоп Паніка", у межах якої понад 20 волонтерів-психологів та психотерапевтів надають цілодобову допомогу в телефонному режимі.
27.07 — 4799

Жоден український банк не є зараз у стані проблемного, - АУБ
Жоден український банк не є зараз у стані проблемного, - АУБ

Голова Асоціації українських банків Андрій Дубас констатує, що вітчизняні банки вже тривалий час зазнають інформаційних атак від країни-агресора. Метою ініціаторів інформаційних диверсій є паніка. Хвилі фейків та бруду про українські банки – це диверсія, бо жоден український банк зараз не має  статусу проблемного.  
22.07 — 4787