Контракти.ua

08.10.2014 — fullpicture.ru — 24823
авиация, роскошь
Авиаперелет за 18 тысяч долларов

В 2008 году Сингапурские авиалинии ввели самый роскошный класс полётов из всех доступных на рынке — Class Suite. В самолете Airbus A380 авиалиния предлагает своим клиентам настоящие «поднебесные апартаменты» с раздвижными дверями и двуспальной кроватью. И это еще не все: во время полёта вы сможете насладиться изысканными блюдами и выпить шампанское «Дом Периньон», при этом вас обслужит персональный бортпроводник. Есть только один небольшой нюанс — цена билета. За полёт из Сингапура в Нью-Йорк нужно заплатить 18 400 американских долларов.

Уже в аэропорту Чанги в Сингапуре, имея билет Class Suite, вы сразу почувствуете себя особенным. Для клиентов первого класса и класса Suite есть отдельный вход и эксклюзивный зал ожидания.

Место для регистрации пассажиров класса Suite выглядит как холл роскошного отеля. Вам не нужно будет думать о багаже, им займется специальный персонал. После регистрации вам выдадут «золотой» билет и «золотое» приглашение в шикарный зал ожидания.

К вам сразу подойдет личная ассистентка, чтобы проводить вас до комнаты ожидания, где вас встретит очередной ассистент, который будет к вашим услугам до начала полета.

Так выглядит зал ожидания в версии люкс. Персонал, который вас встретит, уже о вас все знает и поприветствуют по имени и титулу, которые вы впишите в профиле при покупке билета. Там можно указать, что вы являетесь, например, королем, принцем, лордом, доктором, профессором и т.д. Как назовётесь, так к вам и будут обращаться во время всего полёта. Так что, не скромничайте.

Даже если вы не голодны, то шикарные блюда, которые предложит вам один из лучших поваров в мире, стоит попробовать. На фото: запеченный омар с сырами — грюйер, эмменталь и чеддар. Ну и шампанское, конечно же, всегда к вашим услугам.

Когда придёт время посадки, вас проведут на борт самолета по отдельному рукаву, исключительно для пассажиров класса Suite, в конце которого вас встретит очередной помощник и проводит прямо к вашему апартаменту.

Это апартамент, который находится посередине, поэтому его можно соединить с соседним, и тогда получится одна большая комната.

Как только вы войдете в свой апартамент, вам сразу предложат бокал очень дорогого шампанского «Dom Perignon».

Для эксклюзивных пассажиров на борту самолета есть все газеты, какие они только могут попросить.

Как только вы разместитесь в своем апартаменте, к вам придут члены экипажа, чтобы поприветствовать и представиться. На фото вы видите шефа стюардов — Zafrullah Gullam, который обслуживал Леонардо Ди Каприо и Моргана Фримена во время их полетов классом Suite.

Если вам захочется побыть одному, без проблем, рядом не будет храпящих, толкающихся пассажиров. А личный ассистент все сделает за вас, постелет постель, закроет двери, и еще раз вежливо спросит: не желаете ли вы чего-нибудь.

А вот и главные герой, который рассказал нам о своем путешествии классом Suite. Знакомьтесь, это Derek Low — инженер из Сан-Франциско, который накопил огромное количество «летных миль» и решил их использовать на самый шикарный полёт в своей жизни. В сентябре этого года он отправился в путешествие классом Suite из Сингапура в Нью-Йорк и описал обо всем на своем сайте.

Все туалетные принадлежности для эксклюзивного пассажира от Salvatore Ferragamo.

А одеяла, подушки, пижамы и тапочки от Givenchy.

Как только самолет поднимется в воздух, вам предложат выбрать другой напиток. Например, вы можете заказать кофе Blue Mountain. Это очень дорогой кофе, унция (28 грамм) которого стоит от 120 долларов.

Потом вам предложат отужинать. Ужин состоит из 5 блюд и закуски. На фото: закуска — икра, салат из омара и фенхеля.

Фуа-гра (из утиной печени), салат из фенхеля с апельсинами, свекла и японская горчица.

Горячее блюдо — рыбный суп с макаронами.

Ну и конечно, десерт — Vanilla Bavarois с малиновым кули.

После ужина можно и культурно отдохнуть — например, посмотреть фильм.

Если вы захотите осмотреть самолет — нет проблем, персонал любезно вам покажет все, что только вы захотите увидеть, кроме кабины пилотов — по соображениям безопасности.

А пока вы будете совершать экскурсию, ваш ассистент застелит вам кровать и погасит свет, приглашая ко сну.

Кровать выглядит просто шикарно. Интерьер апартаментов разработал знаменитый французский дизайнер роскошных яхт — Жан-Жак Кост. Это действительно двуспальная кровать с мягким матрасом.

Ванная комната на борту самолета для пассажиров класса Suite, хоть маленькая, но очень удобная.

о время полета помощники ненавязчиво поинтересуются, не нужно ли вам чего-нибудь еще. В маршруте полета из Сингапура в Нью-Йорк была предусмотрена посадка, во время которой пассажиров класса Suite провели в гостиную Lufthansa, где в их распоряжении было СПА и душевая. И, конечно же, их накормили шикарным обедом. Одно из блюд: филе говядины приготовленное на гриле от знаменитого шеф-повара Alfreda Portale.

Так выглядит «поднебесный апартамент», из которого Derek Low по прибытию в США не хотел выходить. По словам Дерека, более приятным полёт просто уже не может быть.

Фоторепортажі
9 та 10 листопада пройшов ювілейний Kyiv Food and Wine Festival

9 та 10 листопада пройшов ювілейний Kyiv Food and Wine Festival

Фестиваль рівно десять років і один місяць тому відбувся вперше. Наступний стався через півроку, далі він проходив усе частіше, якось навіть шість разів за рік. Він змінював локації: найпершою була G13 project studio, потім він переїхав до галереї «Лавра», п’ятий пройшов у «Д12», шостий розташувався у Гідропарку, і на ці дві локації він більше не повертався. Потім він надовго розташувався у Національному експоцентрі України (ВДНГ), проходив тут не весь час, але найчастіше. Головна мета фестивалю — пропагувати українське вино. Тому більшу частину ярмарку займають стенди вітчизняних виробників. Крім цього тут обов’язково проходить «школа вина», де розказується про різні алкогольні напої, як їх виробляють, як їх правильно споживати. Пізніше до неї додалася «школа сиру». В рамках фестивалю відбувся перший великий конкурс на краще українське вино, в якому якість оцінювали не лише професіонали, але й підготовлені аматори. Його результати тоді суттєво вплинули на ставлення до вітчизняних вин. Тут відбувалося багато різних активностей: і винні забіги, і конкурси на швидкість відкриття устриць, і створювалося фестивальне вино. Кілька разів фестивалю передував «Тиждень вина». Він містив лекції, дегустації — показові або ж оціночні, а з останніх і складалося дегустаційне змагання. Ці події відбувалися на інших локаціях, причому не лише в столиці. З початком великої війни фестиваль «став на паузу», але ті ж самі люди робили трохи менший «Brave Wine: вікенд найкращого українського вина» у приміщеннях колишнього заводу «Арсенал». А вже в травні цього року і знову на ВДНГ пройшов XX Kyiv Food&Wine Festival. Зараз на фестиваль приходять тисячі людей. Багато відвідувачів знають один одного не один рік. Утворився своєрідний відкритий клуб поціновувачів українського вина. Фестиваль змінив ставлення багатьох людей до вітчизняних продуктів. Ці роки українське ставало все більш модним та якісним. За ці десять років вітчизняне виноробство пройшло величезний шлях: суттєво змінилося законодавство, кількість виноробень виросла багатократно і все частіше вони отримують ліцензію. Суттєво зросла підготовка виноробів: вони охоче вчаться, і на коротких курсах, і у вітчизняних інститутах, і часто за кордоном. Попри те, що вони мали б бути конкурентами, вони охоче діляться досвідом. Все менше лишається областей України, де ще нема офіційних виробів. Велика заслуга в цьому фестивалю Kyiv Food and Wine. Фото зроблені 10 листопада 2024 року.  
21.11.2024 — 31 — 1395

У Києві спалахнула багатоповерхівка: серед постраждалих дитина

У Києві спалахнула багатоповерхівка: серед постраждалих дитина

20 листопада у Дніпровському районі Києва спалахнула багатоповерхівка. Постраждали двоє людей, в том числі дитина. Про це пише РБК-Україна з посиланням на ДСНС Києва. Про це повідомляють Контракти.UA. "20 листопада о 07:59 надійшло повідомлення про пожежу на проспекті Соборності, 17/2. Горіла квартира на четвертому поверсі 8-поверхового житлового будинку", - йдеться у повідомленні. До прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів, з квартири де виникла пожежа, самостійно евакуювались жінка та дитина. "Їх було передано медикам для огляду. Також, в ході гасіння та розвідки, з верхніх поверхів було виведено 20 осіб на свіже повітря", - зазначили у ДСНС. Причину та обставини виникнення пожежі встановлюватимуть правоохоронці.
20.11.2024 — 6 — 644

У Києві автомобіль на смерть збив жінку на

У Києві автомобіль на смерть збив жінку на "зебрі"

В Подільському районі Києва водій автомобіля насмерть збив жінку. Вона йшла по пішохідному переходу. Про це пише РБК-Україна з посиланням на повідомлення поліції Києва 20 листопада. Про це повідомляють Контракти.UA. Дорожньо-транспортна пригода відбулась вчора вранці, 19 листопада. "58-річний водій автомобіля Nissan, рухаючись по вулиці Івана Вигівського, скоїв наїзд на жінку, яка перетинала дорогу по нерегульованому пішохідному переходу", - йдеться у повідомленні. Як зазначили у поліції, внаслідок автопригоди 52-річна потерпіла отримала травми несумісні з життям та загинула на місці. "Поліцейські затримали керманича авто, він був тверезий. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі", - зазначили у відомстві. Як повідомлялося, на початку листопада в Києві на Теремках автобус на великій швидкості протаранив авто, після чого вилетів на тротуар і врізався в кіоск. Загинули люди. Крім того, днями у Хмельницькому сталася аварія, в якій автомобіль влетів у зупинку громадського транспорту. Загинуло троє людей.
20.11.2024 — 3 — 538

РФ збільшує потужності з виробництва двигунів для ракет: супутникові знімки заводів

РФ збільшує потужності з виробництва двигунів для ракет: супутникові знімки заводів

Російська Федерація веде будівництво на п’яти заводах, які виробляють твердопаливні ракетні двигуни. Про це свідчать супутникові знімки, зроблені протягом 2024 року. Про це пише РБК-Україна з посиланням на Міжнародний інститут стратегічних досліджень (IISS).Про це повідомляють Контракти.UA. Як заявив співробітник IISS Фабіан Гінц, це будівництво може бути найамбітнішим розширенням військового виробництва Росії з часів СРСР. Зокрема, супутникові знімки свідчать про те, що роботи ведуться на кількох об'єктах. Ймовірно, мова йде про модернізацію занедбаних радянських підприємств та спорудження нової інфраструктури. Знімки вказують на те, що виробництво твердопаливних ракетних двигунів розташоване в Алтайському краї, Ростові-на-Дону, поблизу Москви, Санкт-Петербурга, а також у Пермі. "Така діяльність заслуговує на увагу, адже протягом останніх 30 років її не було. Лише у 2023 році, через три десятиліття після розпаду СРСР, було зафіксовано суттєві інвестиції у сфери розширення та модернізації", - зазначив Гінц. Він зауважив, що наразі немає достовірної інформації про типи двигунів, які виробляються на території комплексу Бійськ II, що в Алтайському краї. Однак дані однієї з компаній РФ свідчать про те, що там виробляють двигуни як для радянських балістичних ракет, так і для нових ракет "Булава", що можуть нести ядерну зброю. "У розсекреченому документі ЦРУ згадується, що на цьому об'єкті могли виробляти верхню частину корпусу двигуна для ракетного комплексу Тополь", - додає Гінц. Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що Росія цієї осені розробила безпілотник під назвою "Гарпія-3". Зокрема провела його льотні випробування за участю китайських фахівців.
19.11.2024 — 5 — 879

Українські розвідники з'ясували

Українські розвідники з'ясували "начинку" російського дрона "Гербера"

Російський дрон "Гербера" імітує "популярний" у окупантів "Шахед". Він часто використовується для перевантаження української ППО. Про це пише РБК-Україна з посиланням на ГУР. Про це повідомляють Контракти.UA. За даними розвідників, Росія складає такі багатозадачні БПЛА на заводі у місті Єлабуга. "Апарат "Гербера" може нести бойову частину як камікадзе та проводити радіоелектронну розвідку, зокрема для виявлення позицій ППО та фіксації влучань інших ударних дронів", - йдеться у повідомленні. Імітація "Шахеда" Цей БПЛА імітує Shahed-136/Герань-2 та масово використовується Росією для перевантаження української протиповітряної оборони. "За рахунок використання простих матеріалів (фанера, пінопласт) "Гербера" в десятки разів дешевша за Shahed/Герань. Утім будова цього дрона містить вже звичний для російської зброї набір компонентів іноземних виробників", - зазначили в ГУР. З чого складаються ці БПЛА Дослідження збитих зразків засвідчили, що росіяни виготовляють "Герберу" за китайським прототипом з використанням завезених з Китаю іноземних компонентів. "Розробник БПЛА - китайський виробник авіамоделей Skywalker Technology Co., Ltd., який також виробляє фюзеляжі та організовує поставки комплектів в Росію. Постачання відбувається за посередництва третіх компаній", - розповіли в ГУР. Крім того: Завадозахищена антена (CRPA) дрона містить чіпи Analog Devices та Texas Instruments (США), NXP Semiconductors (Нідерланди). В універсальному польотному контролері - також компоненти, виготовлені компаніями Texas Instruments, Atmel (США), STMicroelectronics, U-Blox (Швейцарія), NXP Semiconductors (Нідерланди), XLSEMI (КНР). Для наведення на ціль пілотом (за принципом FPV-дрона) баражуючої версії БПЛА та ведення повітряної розвідки "Гербера" оснащена китайськими камерою з трьохосьовим підвісом Topotek KHY10S90 та модемом Xingkai Tech Mesh Network XK-F358. Двигун DLE60 - виробництва китайської Mile Hao Xiang Technology Co, Ltd. Влітку 2024 року ця компанія потрапила під санкції США за постачання до Росії. Використання дронів Росією у війні в Україні Російські війська постійно використовують дрони для атак по Україні. Наприклад, 17 листопада під час ракетно-дронового удару РФ використала 90 безпілотників. При цьому загарбники постійно намагаються перевантажити українську ППО, використовуючи різні види БПЛА. Наприклад, нещодавно повідомлялося, що Росія почала використовувати дрони-приманки під час атак по Україні. Вони також імітують "Шахеди". Крім того, росіяни мають у планах вийти на цілодобові атаки безпілотниками.    
18.11.2024 — 3 — 1016