Контракты.ua

2012  —  29.01.13
У Кличко вигадали рецепт «знищення» кнопкодавів
У Кличко вигадали рецепт «знищення» кнопкодавів

Депутати від «УДАРу» подадуть на розгляд парламенту проект змін до Конституції, який передбачає розширення переліку підстав для дострокового припинення повноважень народного депутата. Насамперед, йдеться про позбавлення мандату за голосування чужою карткою.

Також законопроект передбачає дострокове припинення повноважень депутатів, які обрані від політичної партії, але відмовилися увійти до складу її фракції. Є в законопроекті і норма про позбавлення мандату депутатів, які систематично не ходять на засідання Верховної Ради та парламентських комітетів. Пропонують в «УДАРі» також позбавляти мандату народних депутатів за наявність подвійного громадянства.

Фракція «УДАР» в перший день наступної сесії вимагатиме розгляду першим же питанням запровадження системи персонального голосування «Рада-3», так званої сенсорної кнопки.

«Люди обирали депутатів, щоб вони працювали і ухвалювали закони, а не віддавали свої картки для голосування та не з'являлися у парламенті. І сьогодні майже 90% громадян вважають, що за голосування чужими картками депутатів треба позбавляти повноважень», - йдеться в заяві «УДАРу».

Статьи по теме
Рада ухвалила закон про капеланів
Рада ухвалила закон про капеланів

Верховна Рада ухвалила Закон "Про Службу військового капеланства".
01.12 — 442

Депутати пропонують встановити День українського борщу
Депутати пропонують встановити День українського борщу

Група народних депутатів пропонує встановити День українського борщу.
01.12 — 177

Разумкова відправили у відставку
Разумкова відправили у відставку

Голову Верховної ради України Дмитра Разумков відправили у відставку, рішення підтримали 284 нардепи.
07.10 — 708