Контракты.ua

1155  —  22.01.13
Депутати хочуть заборонити Януковичу їздити у годину пік
Депутати хочуть заборонити Януковичу їздити у годину пік

Верховній раді пропонують заборонити перекривати рух в Києві у години пік для проїзду осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

Відповідний проект закону зареєстрували у Верховній Раді опозиціонери Андрій Павловський та Олександр Бригинець.

«Тимчасово обмежувати або забороняти рух транспортних засобів, пішоходів на окремих ділянках вулиць, автомобільних доріг під час проїзду автомобільним транспортом осіб, зазначених у частині першій цієї статті, забороняється у робочі дні з 7.30 до 9.00 та з 17.30 до 19.00», - говориться у проекті змін до закону.

Крім того депутати пропонують зменшити час для тимчасового обмеження руху для проїзду таких осіб з 10 хвилин до 5 до проїзду і з 3 до 1 хвилини після проїзду таких осіб.

«Зупинка дорожнього руху на 13 хвилин у години найбільшої інтенсивності руху, у так званий «час пік», коли громадяни їдуть на роботу та повертаються додому, породжує суттєві наслідки морально-психологічного, економічного та екологічного характеру», - вважають автори проекту.

«Порушується дисципліна трудового дня, оскільки через запізнення працівники несвоєчасно приступають до виконання своїх професійних обов’язків. Внаслідок простоювання у заторах великої кількості транспорту збільшуються викиди у атмосферу продукти згоряння автомобільного палива. Через втрату можливості ефективно використати свій час люди почувають себе у стресовому  пригніченому стані», - йдеться у пояснювальній записці.

Статьи по теме
ОАСК зареєстрував позов Януковича до Ради
ОАСК зареєстрував позов Януковича до Ради

Окружний адміністративний суд Києва зареєстрував позов екс-президента Віктора Януковича, який оскаржив ухвалу Верховної Ради за 2014 рік про її самоусунення.
06.12 — 136

У Раді пропонують повернути держрегулювання цін
У Раді пропонують повернути держрегулювання цін

У Верховну Раду подано законопроект, яким пропонується знову запровадити скасоване в 2017 році держрегулювання цін на продукти, що мають суттєву соціальну значущість.
03.12 — 150

Рада ще на рік продовжила закон про особливий статус Донбасу
Рада ще на рік продовжила закон про особливий статус Донбасу

Верховна рада України ще на рік продовжила закон про так званий особливий статус окупованого Донбасу. Відповідне рішення підтримали 317 нардепів.
02.12 — 136